QUECHUA

40 L: Hava alabilen sırtı ile terlemeyi düzenler

Doğa Yürüyüşü Çantaları Doğa Yürüyüşü - FORCLAZ AIR SIRT ÇANTASI 40 L QUECHUA - Outdoor Ekipmanlar ve Aksesuarlar
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/90ee0e0883b8439ea9de5998eaf5e064.zip/index.html
Doğa Yürüyüşü Çantaları

FORCLAZ AIR OUTDOOR SIRT ÇANTASI - 40 L AIR COOLING sırt terlemesini düzenler. QUECHUA

QUECHUA
Günlük doğa yürüyüşleri veya trekking aktiviteleri için tasarlandı. 40 L: Hava alan sırt kısmı. Air Cooling teknolojisi: Nemi ve sıcaklığı kontrol etmeyi kolaylaştıran hava dolaşım sistemi.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

139.99TL -  %

139.99TL*

Dont écoparticipation: 152.16TL / Kg

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü :
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : TL .
Referans numarası : 8332428
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kapasite Hacim 40,5 litre / ağırlık 1030 g. / dolu boyutlar: Y 67 X G 29 X D 25 cm
Çok gözlü Cepler1 dış cep, 1 iç cep, yanlarda 2 file cep ve 1 kemer cebi
Havalandırma Havalandırmalı sırt (Air Cooling teknolojisi). Sırt terlemesini düzenler.
Taşıma kolaylığı Başparmak geçirme yerleri. Gergi perlonları. Kemer.
Yıpranmaya karşı dayanıklılık 10 yıl garanti.
ÖZELLİKLERİ
Süre
Günlük
Hacim
40 L
Rahatlık
Havalandırmalı sırt
Ayarlama
Basit
Su çantası
Uyumlu
TEKNİK BİLGİLER
Sırt çantasına uygulanan teknik testler Onaylanmadan önce kumaş, toka, askı, kayış, sünger ve fermuar gibi çantayı oluşturan bütün parçalar test edilir. Kumaşa yıpranma, yırtılma, renk solması, yıkama ve su geçirme testleri uygulanır. Ardından, tabi tutulduğu ağırlık testi ile son ürünün birleştirme kalitesi kontrol edilir. Çakılla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin sırtına takılarak defalarca test edilir.
10 yıl garanti, teknik ortaklık Ağır tekstil ürünleri araştırma ve geliştirme hizmeti veren Quechua ailesinin ürün parçaları onaylama ve birleştirme ortak kuruluşu, çantanın yıpranmasına karşı simulasyon testler uygular. Bu testler, bileşenleri, dikişleri ve son ürünü kapsamaktadır. Sonuçlara göre, Quechua, test edilen çantalar için kasa fişinde belirtilen satın alma tarihinden itibaren 10 yıllık bir garanti süresi belirlemiştir.
10 yıl garanti, koşullar Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.
Çantaların hacmi nasıl ölçülür? Tüm sırt çantalarının hacmi standart bir yöntemle ölçülür: Çantanın ana bölmesi ve tüm cepleri küçük toplarla doldurulur. Daha sonra, bu toplar, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır. Çantanın boş ağırlığı referans noktamızı oluşturur. Sonuçlarda küçük farklar olabilir.
Çevresel önlemler Oxylane ve Quechua ailesi olarak, sırt çantalarının yaşam döngüleri boyunca oluşturduğu çevresel etki konusunda bilgilenmenizi istiyoruz. Bu çalışma, Temmuz 2011 tarihinde Fransa Çevre Bakanlığı ile birlikte gerçekleştirilen deneyi takiben sürdürülmektedir. Sırt çantaları arasında karşılaştırma yapmak amacıyla sadece Quechua tarafından uygulanan ABCDE puanlama sistemi kullanılır. Bu proje ve puanlama yöntemi hakkındaki bilgiler www.oxylane.com/20/demarche-environnementale sayfasında mevcuttur.
Çantamı nasıl ayarlamalıyım? ÖNCELİKLE, tüm kayışları (askı, kemer, gergi perlonları) GEVŞETİN. ÇANTAYI TAKIN. 50 litre ve daha büyük çantalar için, KALÇA KISMINDA BULUNAN KEMERİ TAKIN (kalça kemiğini sarmalı) ve SIKIN. Daha küçük çantalarda, kemer bel çevresinde yer alır. OMUZ ASKILARINI SIKIN. Son olarak, GERGİ PERLONLARINI kendinize göre AYARLAYIN.
Çantamın sırt yüksekliğini nasıl ayarlamalıyım? Çanta için uygun olduğunu düşündüğünüz yüksekliği belirleyin ve çantayı buna göre ayarlayın (Bkz. "Çantamı nasıl ayarlamalıyım?"). Basendeki kemerle birlikte, askıları omuzlarınızın ön kısmını saracak ve gergi perlonlarını (bazı durumlarda yükseklikleri de ayarlanabilir) 45°'lik (yatay veya dikey olmamalıdır) açı oluşturacak şekilde takın. Denediğinizde, çantanın sırt kısmı çok kısa ya da uzun kalıyorsa uygun ayarı bulana kadar deneyin.
Çantamı nasıl yerleştirmeliyim? En alta, uyku tulumu malzemeleri yerleştirilir. Sırta yakın kısma ağır eşyalar konur (çadır, küçük ocak, yiyecek). Giysiler yanlara yerleştirilir. Mat, kapağın altına yerleştirilebilir. Eğer iç kısımda çadıra yer kalmadıysa çantanın altına yerleştirilebilir. Yağmurluk ve polar kolay ulaşılabilecek bir yere konur. Günlük "küçük" malzemeler ceplerde taşınabilir (güneş kremi, kart, gözlük...). Su ve diğer sıvı malzemeler sırta paralel ve dik bir pozisyonda yerleştirilmelidir.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.0% Polyester
Dış kumaş
100.0% Polyester
İç kumaş
100.0% Polyester
Bakım önerileri Kumaşların özelliklerini (özellikle su geçirmeme özelliği) koruması için makinede yıkanmaması, kurutma makinesinde kurutulmaması, çamaşır suyu kullanılmaması ve kuru temizleme yapılmaması önerilir. Ütülenmemelidir. Çanta elde yıkanırken bir fırça yardımıyla ılık sabunlu su kullanarak temizlenmesi tavsiye edilir. Ürünü birkaç yıl kullandıktan sonra, "su geçirmeyi önleyen" sprey yardımıyla ürünün su tutmama özelliğini korumasını sağlayabilirsiniz.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Saklama önerisi Çantanızı kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Su geçirmez değildir, yağmurlu havalarda eşyalarınızı koruyun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm çantalarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından günlük kullanımlarına benzer koşullar altında kullanılarak test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 10 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
139.99TL
139.99TL
2
70.00TL
139.99TL
3
46.66TL
139.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
139.99TL
139.99TL
2
70.00TL
139.99TL
3
46.66TL
139.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
139.99TL
139.99TL
2
70.00TL
139.99TL
3
46.66TL
139.99TL