QUECHUA Fins de serie

%85 / %15 kuş tüyü oranı sayesinde sıcak tutar.

Kadın Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar Doğa Yürüyüşü - Forclaz 700 ŞİŞME YELEK-Mercan QUECHUA - Outdoor Kıyafeti ve Giyimi
Kadın Kuş Tüyü ve Dolgu Montlar

FORCLAZ 700 OUTDOOR ŞİŞME YELEK (KOLSUZ KUŞ TÜYÜ YELEK) - kadın, mercan rengi QUECHUA

QUECHUA
Sizi, dağ yürüyüşlerinizde soğuktan korumak için tasarlanan outdoor yelek. %85 / %15 kuş tüyü oranı sayesinde sıcak tutan yelek. Çok hafiftir ve çok az yer kaplar.

Renk : AÇIK TURUNCU

Beden

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

199.99TL -20  %

159.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 08/02/2017 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 25/08/2017
.
Referans numarası : 8344277
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı %85 sırt tüyü, %15 kuş tüyü, M bedende 72 g. Beli ayarlanabilir. Geniş yaka
Hafiflik M bedende sadece 284 g.
Yer kaplamama Cebinin içine katlayabilir ve sırt çantanıza yerleştirebilirsiniz. 660 inç küp.
Cep Eşyalarınızı güvenle koyabileceğiniz 2 adet fermuarlı el cebi bulunur.
Hareket serbestliği Kuş tüyü yapısı sayesinde: Yağmurlukta hissetmediğiniz rahatlığı hissedersiniz.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Sıcak tutan kolsuz kadın yeleği
ÖZELLİKLERİ
Beden
XS - XXL
Ağırlık
M bedende 284 gr
Renk
Mercan
Diğer renkler
Siyah.
TEKNİK BİLGİLER
Sırt ve gıdık tüyü dolgusunun şişme kapasitesi %85 sırt ve %15 gıdık tüyü dolgu oranı sayesinde 600 inç küp veya üzeri şişme kapasitesi sağlar. ). Şişme kapasitesi, hava hacmini «hapsetme» yoluyla kuş tüyünün ısı yalıtım kapasitesini ifade eder. Böylece kuş tüyü daha fazla şişerek, daha çok yer kaplar, havayı hapseder ve ısı yalıtımı sağlar.
Kuş tüyü dolgu kullanmanın avantajları Kuş tüyünün şişme kapasitesi ve dayanıklılığı, doğa yürüyüşleriniz için 3 önemli özellik sunar: - Hapsedilen hava sayesinde ısı yalıtımı
- Maksimum hafiflik: Kuş tüyü dolgu, sentetik dolgu ile aynı sıcaklığı sağlamanın yanı sıra ondan daha hafiftir. Böylece sırt çantanızda daha az ağırlık yapar.
- Az yer kaplama.

* Kuş tüyünü, et ürünleri için yetiştirilen ördeklerden, kesim işlemi gerçekleştirildikten sonra elde ediyoruz. Kuş tüyünü cansız ördeklerden elde ettiğimizi belgeliyoruz.
Sırt ve gıdık tüyü dolgulu şişme yelek için bakım önerileri Bütün kış aylarında giyeceğiniz bu yeleği yıkamanız gerekecektir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak önerilerimizi görebilirsiniz: How to wash and dry your down jacket ?
http://www.quechua.com/wash-your-down-jacket
Yeleğin avantajları Yelek sayesinde vücudunuz sıcak kalır: Göğüs, boyun ve böbrekler gibi vücudun soğuğa karşı hassas olan bölgelerini korur. Kolsuz olması sayesinde, sırt çantanızda ağırlık yapmaz, hareket ettiğiniz sırada daha fazla nefes alabilirlik ve mont içine giydiğinizde maksimum hareket özgürlüğü sağlar. Kolsuz yelek, doğa yürüyüşlerinizde özellikle tercih edebileceğiniz bir üründür.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Dış kumaş: %100 polyester. Astar: %100 poliyamid. Dolgu malzemesi: %85 kuş tüyü. %15 sırt tüyü.
Bakım önerileri Kuş tüyü yeleklerin bakımı oldukça hassastır. Montu kuru temizlemeye vermenizi tavsiye ederiz. Yıkama: Makinede 30°C'de yıkayın. Kuş tüyünün havalanması için makineye 2 adet tenis topu yerleştirin. Durulama işlemini 2 kere yapın. Hızlı kurutma önerilir: Kuş tüyünün havalanması için makineye 3 adet tenis topu yerleştirerek sentetik programda kurutun. Kuş tüyünün topaklanmaması için, tamamen kuruyana kadar makinede tutun. İnternette bulunan bakım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.
Saklama önerisi Asılı bir şekilde temiz ve kuru bir yerde muhafaza edin.
Uyarılar Yağışlı havalarda yapılan dağ yürüyüşlerine uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm montlarımız saatte 5 km/s hızla esen rüzgarda yürüyüş yapıldığında oluşabilecek şartlar göz önünde bulundurularak, termal yapay mankenler üzerinde test edilmiştir. Bu test 1 ila 5 yıldız arasındaki ısı yalıtımı ölçeklendirmesinde en uygun montu bulmanıza olanak sağlar.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM