QUECHUA Fins de serie

Maksimum hareket özgürlüğü!

Kadın Doğa Yürüyüşü Rüzgarlıkları - FORCLAZ 500 SOFTSHELL QUECHUA
Kadın Doğa Yürüyüşü Rüzgarlıkları

FORCLAZ 500 WARM OUTDOOR SOFTSHELL MONT - KADIN - SİYAH QUECHUA

QUECHUA
Dağlık arazide doğa yürüyüşü yaparken rüzgar ve yağmurdan korunmak ve vücut ısısını dengelemek isteyenler için tasarlandı. Maksimum hareket özgürlüğü! Rüzgarı keser, sıcak tutar ve hava alır. Bu kapüşonlu Softshell mont soğuğa ve rüzgara karşı mükemmel bir koruma sağlar.
Beden

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

199.99TL -50  %

99.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 21/10/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 20/10/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 20/10/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8284777
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri Vücuda oturan kesim. Geniş iç hacmi sayesinde içine 2. katman olarak mikro polar bir kıyafet giyilebilir.
Kapüşon İç hacmi geniş, vücuda oturan kesim.
Cepler 2 el cebi + 1 fermuarlı göğüs cebi.
Ayarlanabilen etek ucu Elastik kordon ve stoper ile ayarlanır.
Ürünün avantajı: Likralı manşetler ve manşet ucundaki başparmak geçirme yerleri sayesinde ısı kaybını önler.
Tavsiye edilen bakım ürünleri: Bakım ürünleri: Su tutmazlık özelliği kazandıran sprey veya sıvı. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmama özelliğini yeniler. Bu ürünleri her yıkamada kullanmanızı öneririz.
Termal rahatlık ve rüzgar kesme özelliği Rüzgar, üşüme hissini arttırır. Örneğin, 0°C havada rüzgar saatte 20 km/sa hızla estiğinde, hissedilen sıcaklık -10°C olur. «Rüzgar kesici» olarak tabir edilen kumaşlar "donma etkisi" olarak adlandırılan durumu ortadan kaldırır. Rüzgara karşı bariyer oluşturarak ısı kaybını etkili biçimde azaltır.
Bileşenin su tutmazlık özelliği (su geçirmezlik ile karıştırmamalıdır) Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece, kumaş suyu içeri sızdırmadan sıcak ve hafif kalır. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetin kullanım ömrü boyunca düzenli olarak yenilenmelidir (her yıkamada uygulamanızı öneririz). Mağzalarımızda bu amaca yönelik ürünler bulunur. Tüm Softshells Quechua ürünleri su tutmazlık işleminden geçirilmiştir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Quechua Fransa, Haut-Savoie'da bulunan Mont-Blanc bölgesinde yer alır. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler geliştirir. Ardından, bu ürünler teknik ve profesyonel ortaklarımızın katkılarıyla en zorlayıcı şartlar altında saha testlerine tabi tutulur. Çünkü, söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM