QUECHUA

Çok sıcak tutan polar.

FORCLAZ 500 POLAR

DecathlonMadeFor1 DAĞLIK ARAZİDE YAPILAN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ sırasında soğuktan korunmanız için tasarlandı. 7°C - 10°C arasında İdeal rahatlığı sağlar. Çok sıcak tutan polar.

color : PEMBE

DecathlonOutOfStockMsg

DecathlonShortReference : 8343514
COMPONENTPRODUCTTECHNİCALINFORMATİONTİTLE
Polar bileşen: Hava ile yalıtım sağlar Polar bileşen, dokusundan ötürü kazandığı hacim sayesinde havayı hapsetme işlevi görür. Hapsedilen hava, sahip olduğu doğal yalıtım özelliği sayesinde vücudu sıcak tutar. Havanın hapsedilmesini, polar kumaşa uygulanan fırçalama işlemi sağlar.
Birleştirilmiş polar bileşen: Isıyı arttırmak için 2 polar bileşen üst üste yapıştırılarak birleştirilmiştir, böylece rüzgarın dondurucu etkilerine karşı iyi bir koruma sağlar.
COMPONENTPRODUCTMOREINFOSTİTLE
DecathlonApprouvePar Tasarım ekiplerimiz Fransa, Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tüm yıl boyunca tasarımcılarımız iyi görünen, basit ve teknİk ürünler üretmenin ve geliştirmenin yollarını aramaktadır. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur çünkü, söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
DecathlonTestLabTerrain Ürünlerimiz için 2 tür termal test uygularız: - Ürünlerimizi oluşturan malzemeyi test ederiz. - Yapay bir termal manken üzerinde ısı yalıtım özelliğini kontrol ederiz. Dağlık arazide 5 km/sa hızla yaptığınız doğa yürüyüşü sırasında karşılaşabileceğiniz sıcaklık, rüzgar (5 km/sa) ve nem koşullarını taklit ederiz. Bu testler, tasarım tercihlerimizi belirlememize yardımcı olur. Böylece, ısı yalıtım özelliğini en ihtiyaç duyduğunuz bölgelere uygularız.
DecathlonGuarantee 2
COMPONENTPRODUCTAVİSCOLLABORATORTİTLE