TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Sıcak tutan, fermuarlı polar.

FORCLAZ 500 ÇOCUK POLAR

Doğa yürüyüşlerinizde çocuğunuzu sıcak tutmak için tasarlandı. Çocuğunuzun dolabında mutlaka bulunması gereken polar: fermuarlı, sıcak tutan, rahat, hafif ve giyimi kolay.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8317148
TEKNİK BİLGİLER
Beden:

Doğru bedeni seçmek için çocuğunuzun boyunu ölçün. Çocuğunuz bu esnada yalın ayak olmalıdır. 102 - 109 cm = 4 yaş. 110 - 113 cm = 5 yaş. 114 - 121 cm = 6 yaş, 122 - 133 cm = 8 yaş, 134 - 145 cm = 10 yaş, 146 - 158 cm = 12 yaş, 159 - 172 cm = 14 yaş.

Polar bileşen:

Polar iyi bir ısı yalıtımı sağlar. Polyester kumaşın (polar) her iki tarafına da uygulanan fırçalama işlemi sayesinde bir hava kütlesi yaratılır. Oluşan bu hava kütlesi ile vücut sıcaklığının korunması sağlanır. Uygulanan fırçalama işlemi, kumaşın özelliğine, kalınlığına ve kullanım amacına (çevre, spor aktiviteleri) bağlı olarak değişir. Yüne göre oldukça hafif olan polar bileşen özellikle spor kıyafetler için idealdir.

Bileşen testleri:

Aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklılık testi: Stratermic testi ile poların tüylenme yapıp yapmadığı kontrol edilir. Renk testleri: Tükürükle teması halinde hiçbir şekilde renk atması oluşmayacağından emin olmak için sıkı bir test sürecinden geçirilmiş ve onaylanmıştır. Sık yıkanabilme testi: Sık yıkamak kumaşın özelliğine, kalınlığına ve dokusuna zarar vermez.

Pratik detaylar:

Rüzgarı kesen fermuarlı yaka ve 2 fermuarlı cep.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Genç ekibimiz, bu testleri Mont-Blanc dağının eteklerinde gerçekleştirir.
Ürün testi Tüm ürünlerimiz, kendileri hedef alınarak tasarlanan temsili kullanıcılar tarafından gündelik kullanım koşullarında test edilir. Özellikle, Mont-Blanc'da yaşayan çocuklar ile uyguladığımız uzun süreli saha testleri sonucunda ürünlerimizi sürekli geliştirme imkanı buluruz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM