Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA

Sıcak tutan, yarı fermuarlı polar.

Referans numarası : 8344190

Forclaz 50 Polar - Açık Yeşil

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ sırasında çocuğunuzun vücudunu sıcak tutmak için tasarlandı. Çocuk koleksiyonumuzun en çok satan ürünü: Sıcak tutan, kullanımı kolay, hafif ve rahat polar. Zıt iç yaka rengiyle modaya ayak uydurur. Her sezon yenilemeden duramayacaksınız!

Renk : AÇIK YEŞİL

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Polar bileşen: Hava ile yalıtım sağlar.

Polar bileşen, dokusundan ötürü kazandığı hacim sayesinde havayı hapsetme işlevi görür. Hapsedilen hava, sahip olduğu doğal yalıtım özelliği sayesinde vücudu sıcak tutar. Havanın hapsedilmesini, polar kumaşa uygulanan fırçalama işlemi sağlar.

Bileşenlerin dayanıklılığı

Aşınma ve sürtünmelere karşı dayanıklılık testi: Örneğin, laboratuvarda gerçekleştirilen testlerde poların tüylenme yapmadığı onaylanır. Renk testleri: Kullanılan boyaların dayanıklılığı, tükürükle teması halinde hiçbir şekilde akmayacağından emin olmak amacıyla test edilerek onaylanır. Eskime testi: Sık yıkamalar, kumaşın özelliğine, kalınlığına ve dokusuna zarar vermez.

Çevreye verilen zararın azaltılması:

Plastik bir şişenin toprağa karışma süresinin 100 - 1000 yıl arasında değiştiğini biliyor muydunuz? %100 geri dönüştürülmüş polyesterden üretilen polar bir örgü geliştirdik. Endüstriyel atıkların ve plastik şişelerin geri dönüştürülmesiyle yapılmıştır (%65 geri dönüştürülmüş şişe ve %35 geri dönüştürülmüş iplikten yapılan polyester).

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER %100 geri dönüştürülmüş polyester. %100 geri dönüştürülmüş polyesterden üretilen polar bir örgü geliştirdik. Bu malzeme, endüstriyel atıklar ve plastik şişe atıklarını geri dönüştürerek elde edilir.
Bakım önerileri 1) Makinede klasik programda 40°C'de yıkayın. 2) Ürünü katlanmış bir şekilde makineye koymayın, yıpranabilir. 3) Çamaşır suyu kullanmayın. 4) Durulama ve narin bir sıkma programı seçin. 5) Açık havada kurutun. Makinede kurutmayın. 6) Ütülemeye gerek yoktur (Polar kırışmaz). 7) Kuru temizleme yapılmaz.
Saklama önerisi Kuru ve temiz bir yerde askıda ya da katlı şekilde saklayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Mont-Blanc bölgesinde yaşayan genç test ekiplerimiz tarafından sahada denenip onaylandı.
Ürün testi Tüm kıyafetlerimiz, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından benzer kullanım koşulları altında test edilir. Özellikle, Mont-Blanc'da yaşayan çocuklar ile birlikte gerçekleştirdiğimiz "uzun süreli" saha testleri sonucunda ürünlerimizi sürekli geliştirme olanağına sahibiz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM