TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Her mevsime uygun, sıcak tutan, esnek polar.

FORCLAZ 400 POLAR

DAĞ YÜRÜYÜŞÜ yaparken soğuktan korunmak isteyenler için tasarlandı. 10°C - 13°C arasındaki ideal sıcaklığı sağlar. Sıcak tutan ve rahat hareket etmenizi sağlayan esnek outdoor polar. Her mevsime uygun.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8317452
TEKNİK BİLGİLER
Polar bileşen: Hava ile yalıtım sağlar

Polar bileşen, dokusundan ötürü kazandığı hacim sayesinde havayı hapsetme işlevi görür. Hapsedilen hava, sahip olduğu doğal yalıtım özelliği sayesinde vücudu sıcak tutar. Havanın hapsedilmesini, kumaşa uygulanan fırçalama işlemi sağlar.

Sağlamlık

Giysinin yalıtım özelliğinin korunması ancak tüylenme probleminin çözümü ile mümkündür. Polar bileşen, tüylenme sorununun daha yavaş ve daha az görülmesi için "seramik" işleminden geçirilmiştir.

Esnek polar bileşenlerinin teknik özelliği:

Polar bileşen ısı yalıtımı ve nefes alabilirlik sunar. Elastan bileşen ise hareket özgürlüğü sağlar. Bu esnek bileşen, vücut ile kıyafet arasındaki hava dolaşımını önleyerek kıyafetin çekmeme özelliğinin daha uzun süre korunmasını sağlar ve hava katmanı oluşturarak ısı yalıtımı sunar. Bu bileşen yoğun spor aktiviteleri için tasarlanan kıyafetlerde kullanılır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Tasarım ekibimiz Fransa, Haute-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, sade ve teknik ürünler geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur çünkü, söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Ürün testi Ürünlerimiz için 2 tür termal test uygularız: - Ürünlerimizi oluşturan malzemeyi test ederiz. - Termal odada termal manken üzerinde ürünü test ederiz. Dağlık arazide 5 km/sa hızla yaptığınız doğa yürüyüşü sırasında karşılaşabileceğiniz sıcaklık, rüzgar (5 km/sa) ve nem koşullarını taklit ederiz. Bu testler, tasarım tercihlerimizi belirlememize yardımcı olur. Böylece, ısı yalıtım özelliğini en çok ihtiyaç duyulan bölgelere uygularız.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM