100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Bütün doğa yürüyüşleriniz için 3 parça baton.

FORCLAZ 300 TEK BATON

Yoğun ve UZUN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ için tasarlanmıştır. Bütün yaz ve kış doğa yürüyüşlerinize uygun temel ürün.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8305112
TEKNİK BİLGİLER
Batona uygulanan teknik testler

Kullanıcının batonun üzerine sertçe bastırması durumunda sorun çıkmayacağını garanti etmek için, açık baton üzerinde esneme ve baskı testleri uygulanarak batonun etkinliği ile dayanıklılığı ölçülür. Ayrıca, sıkıştırma sistemlerinin sağlamlığını ve etkinliğini onaylamak için gevşetme, sıkma ve direnç testleri ile kullanım sırasında yaşanabilecek sıkışma durumuna karşı uç ve sap kısmı üzerinde gevşetme testleri yapılır.

Baton nasıl ayarlanır?

Batonu tutarken ön kolun açısı dik olmalıdır ve baton yere değebilmelidir. Ayarlamak için: alt bölümün halkasının altında bulunan orta parçayı sökün, batonun boyunu istediğiniz şekilde cm olarak ayarlayın ve çok fazla sıkmamaya özen göstererek parçayı tekrar takın; bu işlemi iç parça için de uygulayın. "STOP LINE" İŞARETİNİ ASLA GEÇMEYİN, aksi takdirde baton kullanım sırasında kırılabilir.

Kullanım tavsiyeleri

Dağlık arazide, iniş sırasında veya trekking gibi zorlu aktivitelerde batonunuzu daha uzun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Tırmanış yaparken, kayıştan destek alın; ancak iniş sırasında kayışı çıkarmanız düşme durumu olursa batonun size engel olmamasını sağlayacaktır.

Kullanım önlemleri

Yürüyüşe çıkmadan önce batonlarınızın iyice sıkıştırıldığından emin olun.

Ürünlerimizi nasıl üretiyoruz
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bütün ürünlerimiz kullanım alanına benzer koşullarda test edilir. Özellikle, Ürün müdürü ürünü onaylamadan önce, test edip değerlendirmesi için "QUECHUA"' da çalışmayan kişilere verdiği "Alan Testleri" ürün değerlendirmesi açısından oldukça başarılıdır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM