100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Bel kısmında anahtar cebi bulunur.

Referans numarası : 8380743

FIT+ TAYT

Jimnastik / pilates egzersizleri için tasarlandı. FIT + Slim Kesim Tayt. Sizin vücut yapınız farklı bizim de kalıplarımız! Anahtar cebi sayesinde antrenman sırasında anahtarlarınızı koyabilirsiniz!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
FIT+ ürün gamının avantajları nelerdir?

Fit + alt giyim koleksiyonumuz orta yoğunlukta yapılan fitness antrenmanlarının tümüne mükemmel uyum sağlar. Pamuk/elastan karışımı bileşenlerden oluşan ürünlerimiz, yumuşak ve rahat bir dokuya sahip olarak özgürce hareket etmenizi sağlar. Geniş model seçenekleri sayesinde her vücut yapısına uygun olacak şekilde tasarlandı. Tek yapmanız gereken vücudunuza uygun, kendinizi iyi ve güzel hissettirecek taytı bulmak!

Regular veya slim kesim: hangisini seçmeliyim?

Tüm kadınlar farklıdır, Domyos ürün kalıpları da öyledir! Slim kesim model bacakların şeklini alır ve bacakları daha uzun gösterir. Taytınızın üstüne uzun veya geniş bir üst giyip kalçalarınızı ve poponuzu saklayabilir veya kısa ve vücudunuzu saran bir üst giyebilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM