Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
OXELO

Gezintiler için ideal rahatlık ve kayma kalitesi.

Referans numarası : 8303154

FIT 5 PATEN

4.7/5
paten kaymayı bilen ve şehir içinde 10 - 20 kilometrelik mesafede gezinti yapan yetişkinler için tasarlandı. Hazırlanın, kayın, fren yapın, dönün… Bunların hepsi sizin için uygun mu? Şimdi gezintileriniz için ideal olan kayma kalitesine yani bir üst seviyeye geçme zamanı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER

Kavrama ve rahatlık nasıl sağlanır?

3D file yarı yumuşak iç bot, paten içindeki terlemeyi önleyerek mükemmel rahatlık sunar. Yeni rahat köpükler ve topukta darbe emici destek kolaylıkla paten kaymayı sağlar. İç botun üst kısmında bulunan sert ve yüksek "kelepçe" bilekte doğru bir kavrama sunar Üçlü bağlama yöntemine (bağcık, mikrometrik toka ve sıkma kayışı) sahip bu sistem, bileğin iyi bir şekilde kavranmasını sağlar.

Kayma kalitesi ve kontrol edilebilirlik arasında seçim yapmak gerekir mi?

Hayır, Oxelo ile gerekmez. Decathlon Fit 5 patenler, alüminyum frame (alüminyum frame kaymayı sağlayan iyi bir enerji akışı sunar), ABEC 5 rulmanlar ve 80mm yeni lastik tekerlekler (80 A sertlik) sayesinde mükemmel bir kayma kalitesi sunar. Kayma kalitesi ve response arasında mükemmel uyum sunan 80 mm.'lik lastik tekerlekler ile alüminyum frame'in birleşimi 84 mm'lik tekerlekler bu frame ile uyumludur.

Patenlerimi nasıl tamir edebilir ve bakımını yapabilirim?

Decathlon mağazalarında bulunan atölyelerden veya internetten sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile pateninizin tamirini yapabilir veya parçalarını değiştirebilirsiniz. Değiştirebileceğiniz parçalar: 80mm 80A sertlikte ya da 80mm 84A sertlikte tekerlekler, ABEC 5 veya ABEC 7 rulmanlar Fren tamponu sağ veya sol ayakla uyumludur.

Patenlerimin kullanım ömrünü nasıl uzatabilirim?

Patenlerinizin kullanım ömrünü uzatmak için suda, toprakta ve kumda paten kaydıktan sonra tekerlekleri çıkarın, kurutun ve kuru bir bez yardımıyla rulmanları yağlayın. YouTube kanalımızda önerilerimizi ve eğitim videolarımızı bulabilirsiniz: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Tekerleklerin kullanım ömrünü nasıl uzatabilirim?

Aşınma eşit olmadığı için paten tekerleklerinizin yerlerini değiştirmek bilindik bir yöntemdir ve belirli bir eğim ile yapılır. Amaç nedir? İlerlemek, dönmek veya hareket etmek için genellikle içe doğru eğimli patenlerle kayılır. Paten lastiklerinizin aşınmasını önlemek için paten tekerleklerinizin yerlerini değiştirin (her bir paten çifti için bu değişimi yapın)

Oxelo kadın pateninin taşıyabildiği maksimum ağırlık ne kadardır?

Bu kadın pateni EN 13843 A sınıfı standardına uygundur (yetişkin paten standardı) Bu standart, 20 kg - 100 kg ağırlığındaki (vücut ağırlığı) kişiler için tasarlanmış "Tekerlekli spor ekipmanları - Tek sıra tekerlekli patenlere" uygulanır. Bu avrupa standardı, oluşabilecek yaralanma risklerini azaltmak için, üretici tarafından sağlanan, gerekli test yöntemleri ve güvenlik gerekliliklerini içeren bilgiler ve işaretleme sistemlerini gösteren zorunlulukları belirtir.

Oxelo FIT 5 kadın pateninin ağırlığı ne kadardır?

39 numarada 2,7 kg

Ürünlerimiz nasıl test edilir?

Tüm patenlerimiz laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, aşınma testlerini de içeren paten kullanımına yönelik avrupa standartlarının onaylanmasını sağlar. Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Sonuç: test edilmiş ve onaylanmış bir ürün.

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Tekerlek
50.00% Poliüretan, 50.00% Polikarbonat (PC)
Bot
100.00% Polipropilen
Bileklik
100.00% Yüksek Yoğunluklu Polietilen (HDPE)
Tokalar
50.00% Termoplastik poliüretan, 50.00% Poliamit 6 (PA6)
Bakım önerileri Islak zeminde paten kaydıktan sonra: tekerlekleri çıkartın, kurumaya bırakın ve rulmanları yağlayın. Bu sayede rulmanların sıkışmasını engellersiniz. Patenin freni aşındığında değiştirmeyi unutmayın. Tekerleklerin homojen bir şekilde aşınmasını sağlamak için belirli aralıklarla yerlerinin değiştirilmelerini öneriyoruz. Kayma kalitesini artırmak için rulmanları ABEC 7 veya 9 rulmanları ile değiştirebilirsiniz. Patenlerle ilgili bakım önerilerine Youtube Oxelo kanalından ulaşabilirsiniz.
Saklama önerisi Patenlerinizi kuru ve serin bir yerde muhafaza etmenizi öneriyoruz. Kullandıktan sonra herhangi bir ısı kaynağına ya da ateşe yakın bir yerde kurutmayın.
Uyarılar Agresif paten veya hokey için uygun değildir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Garanti Yıpranan parçalar hariç (tekerlek, fren, rulman) 2 yıl garantili.

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM