TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Sıcak tutan, hafif kumaş maksimum rahatlık sağlar

FIRSTHEAT MONT

Kara ve soğuğa karşı etkili bir koruma sağlayan mont ile karda yapılan aktiviteleri keşfeden küçük kayakçılar için tasarlandı. Sıcak tutan, hafif ve su geçirmez Firstheat mont, küçüklerin kayak yaparken ve karda oyun oynarken sıcak kalmasını sağladığı için vazgeçilmez bir üründür.

Renk : Çilek kırmızısı

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8371562
TEKNİK BİLGİLER
ELYAF DOLGULU ISI YALITIMI

Isı yalıtımı kayak yapan miniklerin doğru sıcaklıkta kalmalarını sağlar: ne çok sıcak, ne çok soğuk. Giyilen kıyafet fiziksel koşullara ve dış unsurlara uyumlu olmalıdır. Sizi sıcak tutmak için elyaf dolgu kullanarak ısı yalıtımı sağlıyoruz. Elyaf, polyester temelli liflerden oluşan, havayı büyük veya küçük miktarlarda tutan sentetik bir bileşendir. Ne kadar kalın olursa, hava ve sıcak tutma kapasitesi de o kadar artar.

SU TUTMAZ KUMAŞ.

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Wed'ze Firstheat kayak montu, kötü hava koşullarına karşı koruma sağlamak amacıyla su tutmaz bileşenlerden üretilmiştir. Bu tamamlayıcı teknik çözüm sayesinde, kayak pistlerinde mümkün olan en uzun sürede kuru kalmanız sağlanır. Kumaşın su geçirmezlik özelliğini kaybetmemesi için, mağazalarımızda satılan ürünlerle düzenli olarak bakımı yenilenmelidir.

SKİPASS CEBİ

Kolda, teleferiğe çıkmak için kullanılan skipass kartınıza hızlıca ulaşabilmenizi sağlayan skipass cebi bulunur.

KİŞİSELLEŞTİRME

Sırt astarının üst kısmında bulunan etikete çocuğunuzun adını yazarak ürünü kişiselleştirilebilirsiniz. Kayak kursu, kreş ya da okulda montu rahatça bulmak için faydalı bir püf noktasıdır!

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.) test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM