TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Uygun fiyatlı ve ısı yalıtımlı mont.

FIRSTHEAT KAYAK MONTU

BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDE KAYAK veya SNOWBOARD yapan, karlı havalarda ve soğukta koruma sunan bir mont arayanlar için tasarlandı. Sıcak tutan elyaf dolgusu ile soğuk havalarda kullanmak için ideal. Kara karşı dayanıklı dış kumaş kaplaması. Dayanıklı, bakımı kolay (makinede yıkanır), uygun fiyata kalite garantili!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8340073
TEKNİK BİLGİLER
SICAKLIK

150g/m² elyaf dolgu ve fırçalanmış sentetik astarla desteklenmiş mont soğuk havalarda güçlü ısı yalıtımı sağlar.
Kol kısmındaki, 100g/m²'lik ince pamuk soğuğa karşı yeterli bir izolasyon sağlar ve kollarınızın rahat hareket etmesine izin verir.

SU GEÇİRMEZLİK

Montun içine kar girmesini engellemek amacıyla kumaşın dış yüzeyine özel bir işlem uygulanmıştır. Düz ve kaygan yapıdan oluşan dış yüzeyi sayesinde, su damlaları ve kar tanelerinin kumaşın içine girmeyip nem oluşturmadan dış yüzeyden kayması sağlanır.

NEFES ALABİLİRLİK

Montun doğal olarak hava alan bölgeleri (etek ucu, boyun, manşet) aracılığıyla sağlanır. Fırçalanmış iç astar terin dışarı atılmasını sağlar.

KİŞİSELLEŞTİRME

Astarın, sırtın üst kısmına denk gelen bölümünde bulunan etikete çocuğun adı yazılarak ürün kişiselleştirilebilir. Kayak kursu, kreş ya da okulda montu rahatça bulmak için faydalı bir püf noktasıdır!

BAKIM KOLAYLIĞI

Bu ürün makinede yıkanabilir. Ürünün yıpranmasının önüne geçmek için bakım önerilerini dikkatlice okuyun.

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ MALZEME

%30 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Kayak yaparken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM