WED'ZE

Her zaman sıcak, her zaman kuru.

FIRSTHEAT ERKEK KAYAK/SNOWBOARD PANTOLONU

Ara sıra kayak ya da snowboard yapanlar için tasarlanmıştır. Oneslide pantolon, hafiftir, sıcak tutar ve su geçirmezlik sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8304394
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik Kar altında 4 saat kullanılabilir. Kötü hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlaması için su geçirmez özel bir malzemeden üretilmiştir. Ürünün su geçirmezliği
Bileşenin su kaydırıcılığı Bir kumaşın su kaydırıcılığı suyun yüzeyde akış kapasitesidir. İçeri sızdırmaz. Wed'ze montlar, su geçirmez malzemeden üretilmiştir.Gün içerisinde mümkün olduğunca kuru kalmanız için tasarlanmıştır.Kumaşın su geçirmezlik performansının kaybetmemesi için, mağazalarımızda satılan ürünlerle bakım yenilenmelidir.
termal astar Isı yalıtımı ve ısı dengesi sağlar Isı yalıtımı sağlaması için dolgu bileşen kullanılmıştır.Polyester bazlı sentetik malzemeden üretilen bu dolgu ısı yalıtımı sağlar. Dolgu malzemenin yoğunluğu arttıkça sıcak tutma kapasitesi de artar.
Sağlamlık Sahip olduğunuz enerjinin farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Aydınlatıcı testler ışığında kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!
Kullanım tavsiyesi Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? İlk kat olarak nefes alan kumaş dokusuna sahip ve sıcak tutan bir ürün tercih edilmelidir, Kayak sırasında bacaklarınızın ıslanmasını istemiyorsanız, Pamuklu ürünler yerine sentetik ürünler tercih etmelisiniz...
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir.Tüm ürünler gerçek hava koşullarında test edilmiştir (kar, soğuk hava, ince kar, tipi...) Ekipler, ürünlerin tüm koşullarda kullanılabilir olduğunu test edip onaylamışlardır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM