TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE Fins de serie

Her zaman sıcak, her zaman kuru.

FIRSTHEAT ERKEK KAYAK/SNOWBOARD PANTOLONU

Ara sıra kayak ya da snowboard yapanlar için tasarlanmıştır. Oneslide pantolon, hafiftir, sıcak tutar ve su geçirmezlik sağlar.
Beden
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
89.99TL -22 %

69.99TL*
Dont écoparticipation: / DroppedPriceFromStartDate

*Geçerli olan tarih aralığı: 28/04/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
89.99TL  %
DroppedPriceBefore0.00TLDroppedPriceNow89.99TL**
Dont écoparticipation: / DroppedPriceFromStartDate

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8304394
AVANTAJLARI
Isı yalıtımı 60 g/m² dolgu. Sıcaklık vermesi açısından fırçalanmış astar kullanılmıştır.
Su geçirmezlik Su geçirmez kumaş dokusu Elastik silikonlu tozluklar.
Nefes alma özelliği Nefes alan kaplama.
Yıpranmaya karşı dayanıklılık Su geçirmez, dayanıklı ve su tutmaz özellikte kumaş.
Ayarlama kolaylığı Bel genişliği ayarlama düğmeleri. Kemer köprüleri.
Hareket serbestliği Rahat kesim
Yerleştirme kolaylığı 2 adet fermuarlı cep.
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik

Kar altında 4 saat kullanılabilir. Kötü hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlaması için su geçirmez özel bir malzemeden üretilmiştir. Ürünün su geçirmezliği

Bileşenin su kaydırıcılığı

Bir kumaşın su kaydırıcılığı suyun yüzeyde akış kapasitesidir. İçeri sızdırmaz. Wed'ze montlar, su geçirmez malzemeden üretilmiştir.Gün içerisinde mümkün olduğunca kuru kalmanız için tasarlanmıştır.Kumaşın su geçirmezlik performansının kaybetmemesi için, mağazalarımızda satılan ürünlerle bakım yenilenmelidir.

termal astar

Isı yalıtımı ve ısı dengesi sağlar Isı yalıtımı sağlaması için dolgu bileşen kullanılmıştır.Polyester bazlı sentetik malzemeden üretilen bu dolgu ısı yalıtımı sağlar. Dolgu malzemenin yoğunluğu arttıkça sıcak tutma kapasitesi de artar.

Sağlamlık

Sahip olduğunuz enerjinin farkındayız… Bu yüzden, ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Aydınlatıcı testler ışığında kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır!

Kullanım tavsiyesi

Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? İlk kat olarak nefes alan kumaş dokusuna sahip ve sıcak tutan bir ürün tercih edilmelidir, Kayak sırasında bacaklarınızın ıslanmasını istemiyorsanız, Pamuklu ürünler yerine sentetik ürünler tercih etmelisiniz...

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Temel bileşen % 100 polyester. Ana astar: %100 polyester, ek astar: % 100 poliamid. Dolgu %90 geri dönüştürülmüş polyester, %10 polyester.
Bakım önerileri Yıkama talimatları: Makinede 30°C derecede yıkanır. Sentetik program. Ürünü ters çevirerek yıkayın (iç->dış). Biraz çamaşır deterjanı kullanılabilir. Yumuşatıcı kullanılmaz. Doğal şekilde sıkmadan kurutulmalıdır.Sıcak ve havadar bir yerde askıda kurutunuz. Kuru temizleme yapılmaz. Isı kaynağı üzerine koymayınız.Kumaşın su geçirmezlik özelliği sprey gibi bakım ürünleriyle uzun süre korunabilir.Yıkama talimatlarına uyunuz.
Saklama önerisi Askıda muhafaza etmeye özen gösteriniz. Ürünü kaldırmadan önce, kuru ve havadar bir yerde tamamiyle kuduruğundan emin olunuz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir.Tüm ürünler gerçek hava koşullarında test edilmiştir (kar, soğuk hava, ince kar, tipi...) Ekipler, ürünlerin tüm koşullarda kullanılabilir olduğunu test edip onaylamışlardır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI