100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Her zaman sıcak, her zaman kuru kalın...

FIRSTHEAT ERKEK KAYAK/SNOWBOARD PANTOLONU

Başlangıç seviyesinde ya da hobi amaçlı olarak KAYAK ya da SNOWBOARD yaparken sıcak ve kuru tutan bir pantolon arayana tasarlandı FIRSTHEAT, kayak yapmayı güven içinde, rahatça öğrenmenizi sağlayan, sıcak tutma ve su geçirmezliğin mükemmel uyumunu sunan hafif bir pantolondur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8304394
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik

FIRSTHEAT kayak pantolonu kar altında yaklaşık 4 saat dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yağmur, kar, rüzgar gibi hava şartlarına uyum sağlayabilmesi için su geçirmezlik işleminden geçmiştir. Ürünün su geçirmezliği, sporcunun yaşayacağı aynı durumları yaratan bir duşun altında test edilir, ürünün rahatlığı ve su geçirmezliği onaylanır.

Bileşenin su tutmazlığı

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Wed'ze pantolonlar, pantolonun içine su girmesini önleyecek, su geçirmez malzemeden üretilmiştir. Bu tamamlayıcı teknik çözüm sayesinde, gün içinde mümkün olduğunca uzun süre kuru kalmanız sağlanır. Kumaşın su geçirmezlik özelliğini kaybetmemesi için, mağazalarımızda satılan ürünlerle düzenli olarak bakımı yenilenmelidir

Isı yalıtımı ve elyaf dolgulu iç astar

Isı yalıtımı, kıyafetin yapılan aktivite boyunca fiziksel koşullara ve dış hava şartlarına uyum sağlayıp sıcaklığı korumasıdır. (Ne çok sıcak ne çok soğuk) Sizi sıcak tutmak için elyaf dolgu ile ısı yalıtımı sağlıyoruz. Elyaf, polyester temelli fiberlerden oluşan, fiberlerinin uzunluğuna göre daha fazla veya daha az miktarda havayı hapsedebilen sentetik bir bileşendir. Dolgu malzemenin yoğunluğu arttıkça sıcak tutma kapasitesi de artar.

Sağlamlık

Kayak veya snowboard yaparken ne kadar enerji harcadığınızın farkındayız... Bu yüzden ürünlerimizin tüm bileşenlerini özenle seçiyoruz. Kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı, günlerce süren ayrıntılı testler sonucunda onaylanmıştır!

Kullanım önerileri

Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? Cilt ile doğrudan temas halinde olan katman için sıcak tutan ve aynı zamanda teri dışarı atmak amacıyla nefes alan yapıda teknik bir iç pantolon seçin. Kayak sırasında bacakların terlemesinden daha kötü bir durum yoktur. Pamuklu ürünler yerine daha çok nefes alan ve hava geçiren sentetik ürünler tercih etmelisiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri Mont-Blanc vadisinde tasarlanmış ve üretilmiştir. Daha sonra, sizin bizzat karşılaşabileceğiniz gerçek kullanım koşullarında (kar, soğuk, tipi vb.) test edilmiştir. Tasarım ekipleri, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM