TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Hareket serbestliği sağlayan geniş kesim.

EVOSTYLE KAYAK PANTOLONU

Sıcak tutan, su geçirmeyen, geniş kesimli bir pantolon arayan Freestyle kayak/snowboard yapanlar için tasarlandı. Freestyle için idealdir. Evostyle pantolon sayesinde mükemmel sıcaklık, nefes alırlık ve su geçirmezlik ideal fiyata!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8344308
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik

EVOSTYLE kayak pantolonu kar altında 4 - 6 saat kullanılabilir. Yağmur, kar, rüzgar gibi hava şartlarına uyum sağlayabilmesi için su geçirmezlik işleminden geçmiştir. Ürünün su geçirmezliği, pantolonun, kayakçının yaşayacağı aynı durumları yaratan bir duşun altında test edilir, ürünün rahatlığı ve su geçirmezliği onaylanır.

Su tutmaz bileşen

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Wed'ze pantolonlar, pantolonun içine su girmesini önleyecek, su geçirmez malzemeden üretilmiştir. Gün içerisinde mümkün olduğunca kuru kalmanız için tasarlanmıştır. Kumaşın su geçirmezlik performansının kaybetmemesi için, mağazalarımızda satılan ürünlerle bakım yenilenmelidir.

Kaplama işlemi

Kaplama, kumaşın iç bölümüne uygulanan su geçirmezlik sağlayan bir "maddedir". Suyun içeri girmesini engellerken aynı zamandan nefes alan kumaş dokusuna sahiptir. Spor sırasında hareket özgürlüğü ve sıcaklık sağlar.

Su geçirmez ana dikişler

Ana kumaşlar su geçirmezdir, sadece kar veya suya en az maruz kalan bölgelerdeki dikişler bantla kapatılmıştır. Bu bölgeler omuz ve göğüs bölgesidir. Fermuarlar, kumaş, dikişler vb bir ürünün su geçirmezlik seviyesini belirleyen önemli noktalardır. Fermuarlar kapatıldığında su geçirmez durumda olmalıdırlar.

Elyaf termal astar.

Isı yalıtımı, kıyafetin yapılan aktivite boyunca fiziksel koşullara ve dış hava şartlarına uyum sağlayıp sıcaklığı korumasıdır. (Ne çok sıcak ne çok soğuk) Isı yalıtımı sağlaması için dolgu bileşen kullanılmıştır. Elyaf, polyester temelli, liflerden oluşan havayı büyük miktarda saklayan, sentetik bir bileşendir.

Nefes alabilirlik

Bileşenin nefes alma özelliği su buharı geçirgenlik katsayısının ölçülmesi ile bulunur. (ISO 11092 standardı) Kumaşın nefes alırlığı, terin ve sıcaklığın dışarı atılmasıyla ilgilidir. RET oranı düştükçe, kumaşın nefes alırlık oranı artar. Wedze, ürünlerde nefes alırlığı sağlamak için özel ve teknik bileşenler kullanmaktadır.
RET :

Sağlamlık

Ürünlerimizin daha sağlam olması için özel malzemeler kullanıyoruz. Yapılan testler doğrultusunda kumaşın ve diğer parçaların sağlamlığı onaylanmıştır! Pantolonlarımız kayak yaparken oluşabilecek düşüşlere karşı korumalı olarak üretilmiştir.

Kullanım tavsiyesi:

Kat kat giyinerek, tüm hava koşullarına uyum sağlayabilirsiniz. Kat kat giyinirken nelere dikkat etmek gerekir? İlk kat olarak nefes alan kumaş dokusuna sahip ve sıcak tutan bir ürün tercih edilmelidir, Kayak sırasında bacaklarınızın ıslanmasını istemiyorsanız, Pamuklu ürünler yerine daha çok nefes alan ve hava geçiren sentetik ürünler tercih etmelisiniz...

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri Mont-Blanc'da tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm ürünler gerçek hava koşullarında test edilmiştir (kar, soğuk hava, ince kar, tipi...) ekipler, ürünlerin tüm koşullarda kullanılabilir olduğunu test edip onaylamışlardır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM