WED'ZE Fins de serie

Çok işlevlidir, tüm mevsimlerde kullanılabilir.

Kayak Snowboard Çocuk Kıyafetleri Kayak, Snowboard - EVOSLIDE KAYAK MONTU WED'ZE - Kayak, Snowboard
Kayak Snowboard Çocuk Kıyafetleri

EVOSLIDE KAYAK MONTU - ÇOCUK - KIRMIZI / TURUNCU / ALACALI GRİ WED'ZE

WED'ZE
Pistte BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDE, KAYAK veya SNOWBOARD yapan, SICAK TUTAN ve SU GEÇİRMEZ bir mont arayan çocuklar için tasarlandı. Kötü hava koşullarına karşı dayanıklı dış kumaş kaplaması. İç kısımda bulunan kar koruması, 150 m²g. yoğunluğunda elyaf dolgusu ile kayak yaparken veya kış aylarında günlük kullanılabilir!

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

146.43TL -38  %

91.52TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 10/06/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 27/02/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 27/02/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8343651
TEKNİK BİLGİLER
SU GEÇİRMEZLİK 5000 mm kaplama. Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 5000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip kumaş 5000 mm su basıncına karşı dayanıklı demektir.
SU GEÇİRMEZ DİKİŞLER Bunlar, su geçirmez veya ısı ile bastırılmış bantlar sayesinde elde edilen dikişlerdir. Dikişlerin arkasına yerleştirilen bu bantlar, suyun sızarak (ipliklerin suyu emmesi ve/veya dikiş delikleri nedeniyle) giysinin içine girmesini engellediğinden su geçirmezlik özelliği açısından vazgeçilmezdir.
KİŞİSELLEŞTİRME Astarın, sırtın üst kısmına denk gelen bölümünde bulunan etikete çocuğun adı yazılarak ürün kişiselleştirilebilir. Kayak kursu, kreş ya da okulda montu rahatça bulmak için faydalı bir püf noktasıdır!
BAKIM KOLAYLIĞI Bu ürün makinede yıkanabilir. Ürünün yıpranmasının önüne geçmek için bakım önerilerini dikkatlice okuyun.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Dış kumaş %100 sentetik. Dolgu %100 polyester. Ana astar %100 poliamit, ek astar %100 polyester.
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Kayak yaparken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden sakının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce, tamamen kuruduğundan emin olun.
Bakım önerileri Ürünün iç kısmında bulunan etiketi dikkatlice okuyun. Makinede 30°C'de yıkayın, yumuşatıcı kullanmayın, kurutma makinesinde kurutmayın. Montu yıkamadan önce cırt cırtlı bantları kapadığınızdan emin olun. Montun ek aksesuarlarına (fermuar sapları, çıt çıtlar vb.) zarar vermemek için montunuzu tersten yıkamanız önerilir. Elastik parçaları ve kayışları mümkün olduğunca bollaştırmayı unutmayın. Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
91.52TL
91.52TL
2
45.76TL
91.52TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
91.52TL
91.52TL
2
45.76TL
91.52TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
91.52TL
91.52TL
2
45.76TL
91.52TL