100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Çok işlevlidir, tüm mevsimlerde kullanılabilir.

EVOSLIDE KAYAK MONTU

Pistte BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDE, KAYAK veya SNOWBOARD yapan, SICAK TUTAN ve SU GEÇİRMEZ bir mont arayan çocuklar için tasarlandı. Kötü hava koşullarına karşı dayanıklı dış kumaş kaplaması. İç kısımda bulunan kar koruması, 150 m²g. yoğunluğunda elyaf dolgusu ile kayak yaparken veya kış aylarında günlük kullanılabilir!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8343651
TEKNİK BİLGİLER
SU GEÇİRMEZLİK 5000 mm kaplama.

Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 5000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip kumaş 5000 mm su basıncına karşı dayanıklı demektir.

SU GEÇİRMEZ DİKİŞLER

Bunlar, su geçirmez veya ısı ile bastırılmış bantlar sayesinde elde edilen dikişlerdir. Dikişlerin arkasına yerleştirilen bu bantlar, suyun sızarak (ipliklerin suyu emmesi ve/veya dikiş delikleri nedeniyle) giysinin içine girmesini engellediğinden su geçirmezlik özelliği açısından vazgeçilmezdir.

KİŞİSELLEŞTİRME

Astarın, sırtın üst kısmına denk gelen bölümünde bulunan etikete çocuğun adı yazılarak ürün kişiselleştirilebilir. Kayak kursu, kreş ya da okulda montu rahatça bulmak için faydalı bir püf noktasıdır!

BAKIM KOLAYLIĞI

Bu ürün makinede yıkanabilir. Ürünün yıpranmasının önüne geçmek için bakım önerilerini dikkatlice okuyun.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Kayak yaparken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM