WED'ZE

Su geçirmeyen membran. En uygun fiyat.

Kayak Snowboard Çocuk Kıyafetleri Kayak, Snowboard - EVOCARVE KAYAK MONTU WED'ZE - Kayak, Snowboard
Kayak Snowboard Çocuk Kıyafetleri

EVOCARVE ÇOCUK KAYAK MONTU - siyah WED'ZE

WED'ZE
Su geçirmez ve nefes alan bir mont arayışındaki kayak yapan çocuklar için tasarlandı. Nefes alan, su geçirmeyen membran kaplama. EVOCARVE mont sıcak tutar, her hava koşulunda çocuğunuzun yanındadır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8343636
TEKNİK BİLGİLER
SU GEÇİRMEZLİK 8000 mm membran. Ürünlerin su basıncına karşı dayanıklılığı mm cinsinden hesaplanır (ISO 811 standartlarına uygun olarak yapılan testler). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 8000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip kumaş 8000 mm su basıncına karşı dayanıklı demektir. Su geçirmezlik garantilidir.
Su geçirmez dikişler Su geçirmeyen bantlarla desteklenmiş dikişler. Bir ürünün tamamen su geçirmez olabilmesi için, dikişlerin arkasına yerleştirilen bu bantların mutlaka kullanılması gerekir. Böylece dikişlerden içeri su sızması önlenir.
Kişiselleştirme Astarın arkasında bulunan etiket sayesinde çocuğunuzun adını yazabilir, ürününüzü kişiselleştirebilirisiniz! Kayak pistlerinde ya da okulda montu rahatça bulabilmek için ideal!
BAKIM KOLAYLIĞI Makinede yıkanabilir. Ürünün yıpranmasının önüne geçmek için bakım önerilerini dikkatlice okuyun.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Wed'ze'nin tüm ürünleri, gerçek hava koşulları altında test edilmiştir. Kayak yaparken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler tarafından onaylanmış ve üretilmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER