KIPSTA
  • TOP AKSESUARLARI Futbol - ESSENTIEL ANTRENMAN ENGELİ KIPSTA - All Sports
Referans numarası : 8552337
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
TOP AKSESUARLARI

Antrenman Engeli - 30cm -Turuncu - ESSENTIEL KIPSTA

KIPSTA
Decathlon
30 cm yüksekliğindeki antrenman engeli, futbolda koordinasyon ve sıçrama antrenmanları için tasarlandı. Bu sağlam ve dayanıklı engel, vücudun ağırlığını kullanarak kasları çalıştırmayı içeren plyometrik çalışma sayesinde fiziksel kondisyonunuzu güçlendirir.

Ürün Faydaları

Sabitlik Yaralanmayı önlemek için dokunulduğunda engel kolayca eğilir.
Sağlamlık Engel, esnek bileşeni sayesinde kramponlara dayanıklıdır.
Eko-Tasarım Kullanılan siyah geri dönüştürülmüş plastik sayesinde C02 etkisi azalır.

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Size ESSENTIAL ürün serimizi ve bu antrenman engeli hakkındaki düşüncelerimizi sunuyoruz.

Sahadaki gözlemlerimiz ve antrenörlerimizle gerçekleştirdiğimiz sayısız görüşmeler sayesinde antrenman sırasında nelere ihtiyaç duyabileceğinizi inceledik: sınır çizme, engellerden kaçınma... Bu nedenle Essential ürün gamını tasarladık: Önemli bir role sahip bu kullanışlı ve ulaşılabilir ürünler bu tür sorunlar için akıllı çözümler üretir (işaretleme, hedef alma...). Essentiel antrenman engeli, üstünden atlamanız için bir engel oluşturmanızı sağlar.Seriyi takip edin!

Futbol oynayan tasarım ekiplerimiz size Essential ürün gamının özelliklerini anlatıyor

"Bu yeni engel için Essential serisinin destanına devam etmek istedik.Bu nedenle, antrenörlerimizin engeli doğru yönde konumlandırmasına yardımcı olması, bir çarpışma anında devrilebilmesi ve oyuncuların kendilerini yaralamasını önleyebilmesi için ikonik ok şeklini verdik ".

Sahada test edilip onaylanan güvenirlik ve dayanıklılık

Destanı devam ettiren görsel kimlik, işte tamam! Her şeyden önce istediğimiz, bu engelin antrenmanlarınıza mümkün olduğunca eşlik etmesidir. Bundan emin olmak için ürünlerimizi sahada test ettik. Bu zorlu testler gerçek koşullarda esnek plastiğin son derece sağlam olduğunu doğruladı.

Çevreye duyarlı tasarım

Bu ürün, çevreye duyarlı yaklaşımın gerçek bir sonucudur. Her şeyden önce, engelin ayakları geri dönüştürülebilir plastikten yapıldı. Ayrıca, bu engeli set halinde satmayı seçtik:Montajını siz yapsanız da bu şekilde nakliye için hacmini büyük ölçüde azaltmayı başardık.Buna Asya'da değil Avrupa'da yapılan üretimi de ekleyin. Size gerçekten çevreye duyarlı bir ürün sunmaktan gurur duyuyoruz.

DECATHLON COACH

DECATHLON COACH uygulaması sporcuların diplomalı eğitmenler tarafından oluşturulan antrenman programlarını takip etmesini sağlar. Koşu ya da Yürüyüş antrenmanlarının yanı sıra bu uygulama size eşlik etmesi ve bireysel antrenman seansları sırasında yanınızda olması için özel antrenman programlarını takip edebilmenizi sağlar. Uygulamayı ücretsiz olarak indirin: https://www.decathloncoach.com/fr/home/

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Ana bileşen
60% Polistiren, 40% Polipropilen - Geri kazanılmış
Saklama önerisi Uzun ömürlü olması amacıyla kötü hava koşullarının etkilemeyeceği yerlerde saklayın.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM