KIPSTA
  • TOP AKSESUARLARI TÜM ÜRÜNLER - ESSENTIAL KUKA KIPSTA - TÜM ÜRÜNLER
  • TOP AKSESUARLARI TÜM ÜRÜNLER - ESSENTIAL KUKA KIPSTA - TÜM ÜRÜNLER
  • TOP AKSESUARLARI TÜM ÜRÜNLER - ESSENTIAL KUKA KIPSTA - TÜM ÜRÜNLER
  • TOP AKSESUARLARI TÜM ÜRÜNLER - ESSENTIAL KUKA KIPSTA - TÜM ÜRÜNLER
  • TOP AKSESUARLARI TÜM ÜRÜNLER - ESSENTIAL KUKA KIPSTA - TÜM ÜRÜNLER
  • TOP AKSESUARLARI TÜM ÜRÜNLER - ESSENTIAL KUKA KIPSTA - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8496474
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
TOP AKSESUARLARI

Kuka Seti - 15 cm - 6'lı - Sarı - ESSENTIAL KIPSTA

KIPSTA

Renk : Neon lime yeşili

Decathlon
Kukalar, kulüpte veya bireysel gerçekleştirdiğiniz antrenmanları daha kolay ve etkili kılmak için tasarlandı. Antrenmanlarınızı zenginleştirin! Üçgen şekli sayesinde bu dayanıklı ve sağlam kukalar futbol antrenmanlarınız esnasında yönünüzü sezgisel olarak bulmanızı sağlar.

Ürün Faydaları

Sağlamlık Esnek bileşeni sayesinde ezilmelere karşı dayanıklı kukalar.
Sabitlik Tabandaki çentikleri sayesinde çim ve sentetik yüzeylerde mükemmel kaymazlık
Öğrenme kolaylığı İzlenecek yönü belirlemeyi sağlayan ok şekline sahiptir.
Görülebilirlik Neon renkleri sayesinde bu kukalar 50 metreye kadar görünürler.
Kullanım kolaylığı Zamandan ve yerden tasarruf edin: Kolayca katlanabilirler.
Eko-Tasarım CO2 etkisini azaltmak için bileşenler optimize getirilmiştir.

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Size ESSENTIAL ürün serimizi ve bu kukalar hakkındaki düşüncelerimizi sunuyoruz.

Sahadaki gözlemlerimiz ve antrenörlerimizle gerçekleştirdiğimiz sayısız görüşmeler sayesinde antrenman sırasında nelere ihtiyaç duyabileceğinizi inceledik: sınır çizme, engellerden kaçınma... Bu nedenle Essential ürün gamını tasarladık: Önemli bir role sahip bu kullanışlı ve ulaşılabilir ürünler bu tür sorunlar için akıllı çözümler üretir (işaretleme, hedef alma...). 15 cm kukalar yeni ürün gamında yer alan ilk ürünlerimizdir. Seriyi takip edin!

Futbol oynayan tasarım ekiplerimiz size Essential ürün gamının özelliklerini anlatıyor

"Bu 15 cm'lik kukayı yeniden tasarlamaya karar verdiğimizde tasarım ekibi olarak hedefimiz, bu ürünü özel ve etkileyici yapmaktı. Tasarımının bir şeyi açıklığa kavuşturmasını istiyorduk: Plastik bileşenin mat ve parlak kısmı arasında bulunan dokular üçgen yapısını oluşturur. Essential ürün gamının bu tipik özelliği antrenmanlara yönlendirme kavramını eklemeyi sağlar. Elbette ki, bu aksesuarları güvenli ve görünür hale getirmek oldukça önemliydi."

Daha sezgisel antrenmanlar için özel tasarım ve boy

"Yaş kategorilerine göre, bu kukaları işaretleme, sınırları belirleme ve çalım antrenmanı yapmak için kullanabilirsiniz. Kipsta'da koç ve kalite kontrolcü olan David açıklıyor:
"15 cm'lik kukalar çocuk kategorisinde engelden sakınma veya slalom antrenmanları için kullanılabilir Yetişkinlerde yeri işaretlemek için kullanılabilir. Yapısı sezgiseldir: vakit kaybını engellemek amacıyla kullanımı çok kolaydır Çocuklar kukaları doğru yerleştirdiklerinde öz güvenleri ve bağımsızlıkları artar."

Sahada test edilip onaylanan güvenirlik ve dayanıklılık

Benzersiz görsel kimlik ve sezgisel tasarım, işte tamam! Her şeyden önce istediğimiz, bu kukaların antrenmanlarınıza mümkün olduğunca eşlik etmesidir. Bundan emin olmak için ürünlerimizi U9, U10 ve U11 kategorilerinde Lens'te bulunan Tourcoing - Kipstadium'daki sahalarda test ettik. Gerçek kullanım koşullarında gerçekleştirilen bu zorlu testler, kuka şeklinin benzersiz olmasının yanı sıra, güvenilir ve sağlam olduğunu da gösterdi.

Çevreye duyarlı tasarım

Projemizin merkezinde ekoloji olduğu için ürünün çevresel etkilerinin azaltılması küçük kukalarımızın tasarımı sırasında en çok değer verdiğimiz konuydu. Tasarım ekiplerimiz kullanılan bileşenin en iyi hale getirilmesi, bileşenin miktarı ve dayanıklılığı konusunda detaylı çalışmalar gerçekleştirdi. Paketlemenin kaldırılması sonucunda tüm çalışmalarımız ürünümüzde CO2 salınımının %14 azaltılmasını sağladı.

Doğal çimen ve sentetik sahada sağlam kukalar.

Kukaların sentetik veya doğal çim üzerinde dengede durmalarını garantilemek için tasarım ekibimiz, bir çözüm geliştirmiştir: kuka tabanlarına dişli etkisi yaratan küçük çentikler ekledik. Bazı çim parçaları içeri girerek zeminde yer tutuş sağlayacak ve yan yatmasını önleyecektir. Basit ve etkili!

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Yapı
100% Düşük Yoğunluklu Polietilen
Saklama önerisi Kötü hava koşullarının etkilemeyeceği yerlerde saklayın.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM