DOMYOS

Kuru kalmanız için tasarlanan tişört!

Çocuk Jimnastik Sıcak Hava Kıyafetleri - ENERGY FITNESS TİŞÖRTÜ DOMYOS
Çocuk Jimnastik Sıcak Hava Kıyafetleri

ENERGY FITNESS TİŞÖRTÜ - ÇOCUK - PEMBE / BASKILI DOMYOS

DOMYOS
Orta yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Hafif, nefes alan ve baskılı bu tişört sayesinde, çocuğunuz kuru kalır! Vücuda oturan kesimi ile hareket özgürlüğü sağlar. Bileşeni son derece yumuşak ve esnektir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8350743
TEKNİK BİLGİLER
My Top ürün gamı ile aynı kumaş yapısı Kadın modelleri de bulunan My Top sporcu atletleri ile aynı ürün gamına dahildir. Tüm fitness antrenmanları için uygun tişört. Doğrudan vücudunuza giymeniz için uygun yumuşak dokulu kumaş yapısı.
5 - 14 yaş arası çocuklar için olan fitness tekstil ürünlerinin tasarımı: Tekstil ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER