DOMYOS

Fitness antrenmanlarına uygun sporcu sütyeni!

Çocuk Jimnastik Sıcak Hava Kıyafetleri - ENERGY FITNESS SPORCU SÜTYENİ DOMYOS
Çocuk Jimnastik Sıcak Hava Kıyafetleri

ENERGY FITNESS SPORCU SÜTYENİ - ÇOCUK - SİYAH DOMYOS

DOMYOS
Orta yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Antrenmanları sırasında yapılan hareketlere uyum sağlayan sporcu sütyeni. Sırt boyunca uzanan hava alabilen yapıda malzeme. Bu sporcu sütyeni, sporcu atleti ve tişört ile ya da tek giyilebilir!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8350734
TEKNİK BİLGİLER
Spor amaçlı ilk sporcu sütyenim! Fitness antrenmanlarına mükemmel uyum sağlayacak kesime sahip sporcu sütyeni! Omuzları ve sırtı hava alan yapıda olan bu sporcu sütyeni tüm hareketlerinizi kolaylaştıracak yapıdadır.
Sırta eklenen file sayesinde terin dışarı atılması kolaylaştırılmıştır.

Bileşenleri cildin üstüne giyilebilmesi için esnek ve yumuşak yapıdadır.

Kesimi ve bileşenleri başka bir kıyafetin altına ya da doğrudan cilt ile temas ederek giyilebilmesi amacıyla özel olarak seçilmiştir.
5 - 14 yaş arası çocuklar için olan fitness tekstil ürünlerinin tasarımı: Tekstil ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER