100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Çocuğunuzun vücudu antrenman boyunca kuru kalır.

ENERGY ÇOCUK FITNESS TİŞÖRTÜ - TURKUAZ

Orta yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Nefes alan ve hafif bu tişört sayesinde çocuğunuzun vücudu, fitness antrenmanı sırasında ve sonrasında kuru kalır. Sentetik bileşeni sayesinde mükemmel bir yumuşaklık hissi sağlar!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8351601
TEKNİK BİLGİLER
Fitness atrenmanlarına uygun, sentetik ama çok yumuşak yapılı fitness tişörtü!

Fırçalanmış %100 polyester bileşeni ile benzersiz bir yumuşaklık sunar! Giyildiğinde pamuklu kumaş etkisi yaratır. Sentetik bileşeni sayesinde antrenman sırasında ve sonrasında hızlı kuruma özelliğine sahiptir.

5 - 14 yaş arası çocuklar için olan fitness tekstil ürünlerinin tasarımı:

Tekstil ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünlerimiz gerçek kullanım şartları altında test edilmekte ve müşteri görüşleri doğrultusunda yeniden şekillenmektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM