100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

3 farklı zorluk seviyesi için 3 farklı renk!

ELASTIBAND

Vücudunuzun tamamını sıkılaştırmanız, şekillendirmeniz veya esnetmeniz için tasarlandı. Evde veya spor salonunda kullanıma uygun. 3 farklı zorluk seviyesi için 3 farklı renk! Elastiband ile kol, sırt, kalça, gövde, omuz ve karın gibi ana kas gruplarını çalıştırabilirsiniz. Websitemizden egzersiz videolarını takip edebilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8333592
TEKNİK BİLGİLER
Vücut sıkılaştırma nedir?

Vücut sıkılaştırma egzersizleri, vücudun hareket etmesini ya da nesneleri hareket ettirmeyi sağlayan kasların kemiklere tutunmaları için gereken bağ dokularını güçlendirir ve böylece kas kitlesini artırır. Hedef, önleyici bir bakış açısı dahilinde kas gücünü artırmak ve genel sağlık durumunu korumaktır.

Kimler için?

Çoğunlukla kadınlar tarafından tercih edilmekle beraber, bu egzersizler herkese ve her yaşa hitap eder. Bu tür egzersizler, düzenli olarak fiziksel aktivite ya da spor yapmaya alışık olmayan hareketsiz insanlar için daha uygundur.

Vücut sıkılaştırma egzersizlerinin faydaları

Vücut sıkılaştırma egzersizleri, vücudun belli bir bölgesinde değil tamamında etkili bir fayda sağlar. Bu özelliği ile vücudun sadece belli bir bölgesini çalıştıran diğer aktivitelerden ayrılır. Bu teknik sayesinde vücut hareket etmeyi alışkanlık haline getirerek güzel bir forma kavuşur. Vücut sıkılaştırma egzersizleri sayesinde: yavaş yavaş spora alışır, orantılı bir görünüme kavuşur ve vücudunuzun tüm bölgelerini (karın, kalça, kol, göğüs vb.) sıkılaştırırsınız.

Elastiband ile kas geliştirme ve sıkılaştırma egzersizleri yapabilirsiniz.

Vücuttaki tüm kasları çalıştıracak çeşitli halterli ağırlık egzersizlerini öneriyoruz. Domyos.com websitemizde bulabileceğiniz egzersiz videolarımız ile omuz, kalça, biceps, triseps ve göğüs kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM