100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Destek sağlayan feminen ve sade tasarım

Referans numarası : 8333236

EFFY BİKİNİ ÜSTÜ

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. 90 B - 105 E bedenleri mevcuttur. Toparlayıcı bikini üstü balenler sayesinde göğüslerini tam olarak kavrar ve hoş bir dekolte sunar. Kalın, ayarlanabilir ve rahat askılı, sırttan klipsli. Astarlı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Göğüsleri yuvarlak ve dolgun gösteren hoş dekoltesi ile feminen bir görünüm sağlayan yarım kup kesimli balenli bikini üstü. EFFY bikini üstü göğüsleri kavrayan balenleri ile mükemmel bir destek sağlar. Geniş ve ayarlanabilir askıları ile sırt klipsi ile bu model rahat hareket etmenize olanak tanır. Hafif dekolteli yapısı ile orta ve büyük göğüslüler için idealdir.

Balenler

Balenler göğüsleri çevreleyerek destek sağlayan takviyelerdir. Balenin şekline göre, ürün daha açık veya kapalı bir dekolte sunacak biçimde kullanılabilir.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle üzerinize oturan bikini ve mayo modellerini tercih etmelisiniz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM