TRIBORD

Karnı düz gösteren feminen kesimli mayo

Kadın Sörf Mayoları Yüzme - DOLI PUKA MAYO TRIBORD - Kadın Ürünleri
Kadın Sörf Mayoları

DOLI PUKA ENTEGRE SÜTYENLİ VE ÇIKARILABİLİR GÖĞÜS PEDLİ MAYO - KADIN TRIBORD

TRIBORD
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. Karnı düz gösteren tek parça kadın mayosu. Sabit göğüs pedli entegre sütyen. Standart kalça oyukluğu ve geniş askılar. Giyip çıkarmayı kolaylaştıran U sırt kesimi. 2 parça gibi görünen tasarım.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

49.99TL -  %

49.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 19/01/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8357547
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kavrama Hafif dekoltesi, U sırt kesimi ve düşük kalça oyukluğu ile mükemmel kavrayış
Göğüs desteği Entegre sütyen sayesinde güçlü göğüs desteği
Şekillendirici Sabit göğüs pedleri tarafından vurgulanan dekolte kıvrımı
Düz Karın Etkisi Karnı düz gösteren toparlayıcı astar
Çabuk kuruma özelliği Kurumayı hızlandıran polimer bazlı bileşen
ÖZELLİKLERİ
Mayo türü
Tek parça mayo
Model
Düz sırt kesimi - V dekolte
Göğüs pedi
Var
Balen
Yok
Toparlama
Var
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk Göğüs desteği ile dekoltesini koruyup daha ince bir görünüm isteyen kadınlar için Tribord, DOLI'yi tasarladı.Mayonun tasarımı için bu konsept çıkış noktası olarak alındı. Entegre sütyen ve sabit göğüs pedleri göğsü destekler ve dekolteyi vurgular. Toparlayıcı astarı karnı düz gösterir. 2 parçalı mayo havası veren tasarımı bedene hoş bir görünüm kazandırır. Giyip çıkarmayı kolaylaştıran U sırt kesimi.
Tek parça plaj mayosu Artık, tek parça mayo plajlarda bikinin yerini alıyor. Kıvrımlarını, hamilelik izlerini veya fazlalıklarını saklamak isteyenler ya da sade bir şıklık arayanlar için, Tribord su sporlarına uygun bir mayo koleksiyonu tasarladı.
Göğüs pedi nedir? Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.
Düz bir karın görüntüsü sağlar. Toparlayıcı astarı sayesinde bu mayo, bedeninizdeki kusurları zarif bir biçimde kapatır. Vücudunuzun bazı bölgelerini yeniden şekillendirir.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana Kumaş - Dış Yüzey
80.0% Poliamit, 20.0% Elastan
Bakım önerileri Satın aldıktan sonra ürünü yıkayın. Her kullanımdan sonra duru suyla temizleyin. Ürünü makinede yıkamak isterseniz 30°C'de çok az deterjan kullanarak ve yumuşatıcı kullanmadan yıkayın.
Uyarılar Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı bir çok laboratuar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
49.99TL
49.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
49.99TL
49.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
49.99TL
49.99TL