TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Kavrama ve şıklığı bir arada sunan mayo.

DARIA ZAG MAYO

1 metreden az dalgalarda, düzenli olarak sörf ve bodyboard yapanlar için tasarlandı SUP, rüzgar sörfü ve kitesurf için uygun V dekolteli, göğüsleri ortaya çıkaran kadın mayosu. Göğüs altından kesim ve çıkarılabilir pedler. Standart kalça oyukluğu, kalın askılar, U sırt kesim. Giyip çıkarma kolaylığı. Mükemmel kavrama.

Renk : SİYAH / BEYAZ / Neon açık yavruağzı

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8361524
TEKNİK BİLGİLER
Düzenli sörf antrenmanlarınız için

Düzenli olarak sörf yapıyorsunuz. Antrenmanlarınız sırasında, line-up'a kadar kulaç atıp, shortboardlaysanız ördek dalışı ya da longboardlaysanız kaplumbağa dönüşü yaparak dalgayı geçiyorsunuz. Sıklıkla düşüyor ve suyun altında kalıyorsunuz. Mayonuzun antrenmanınıza uygun olması ve hareketlerinize uyum sağlaması gerekir. Ürün gamımızı, düzenli antrenmanlarınızı ve vücut yapınızı göz önünde bulundurarak tasarladık.

Vücut yapısına uygunluk

DARIA feminen kesim kadın mayosu tüm vücut yapılarına uygundur.
Derin V dekoltesi göğüslerinin güzel görünmesini isteyenler için idealdir, mayoya entegre çıkarılabilir pedler ile daha güzel bir görüntü sağlanabilir. Küçük ve orta büyüklükteki göğüsler için idealdir.
Göğüs altından kesimi ve bel kısmında bulunan dikişleri ile göğüsleri şekillendirir ve mükemmel bir vücut görünümü sunar. Kalın askıları, standart kalça oyukluğu ve U şeklindeki sırt kesimi sayesinde rahatlık sunar.

Göğüs pedi nedir?

Entegre göğüs pedi, göğüs çevresini destekler ve şekillendirir. Pedin süngerden farkı, sünger gibi kesimli ve dikişli olmaması, yuvarlak bir yapı sunması, dikişsiz olma özelliği ile rahatsız etmemesi ve tahriş oluşturmamasıdır. Size en iyi rahatlığı sunabilmek için, Tribord mayo modellerinin çoğunda ped kullanımını ön planda tutmaktadır.

Bu mayo çıkarılabilir pedlere sahiptir

Çıkarılabilir göğüs pedi ölçü açısından esneklik sağlar, göğüs ölçüsünü yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.

Mayo bedeninizi nasıl seçeceksiniz?

Standart bedeninizi satın almanızı öneriyoruz. İki beden arasında kararsız kalırsanız daha küçük olan bedeni tercih etmeniz uygundur. Tribord mayoların içeriğinde bulunan elastan bileşeni suda esner ve hafifçe kendini bırakabilir. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır. Mayonuzun içinde kendinizi rahat hissetmeniz, plajda rahat hareket etmenizi sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, Hendaye'de test edilmiştir. Kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmasına karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM