100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Su geçirmez çıkarılabilir cepler

DALIŞ SEYAHAT ÇANTASI- 120 L

Seyahat ve taşıma amaçlı çok yönlü bir çanta arayan tüplü dalışçılar için tasarlanmıştır. Ekipmanları ıslak giysilerden ayırmayı sağlayan su geçirmez çıkarılabilir cepler

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8112414
TEKNİK BİLGİLER
Kapasite

90 litrelik ana bölme (foto 3), tüplü dalış ya da su altı avcılığı ekipmanlarının çoğunu taşımanızı sağlar (birçok palet türü için uygundur). Seyahatlerinizde 30 litrelik ek kısmı da kullanabilirsiniz ( fermuarlı yan cepler, foto 4): Dalış eşyalarınızla kişisel eşyalarınızı ayırmanıza yardımcı olur, örneğin neopren kokusunun geçmesini engeller.

Ağırlık

Uçak seyahatlerinde bavul ağırlıkları daha çok problem teşkil eder (Örneğin Kızıl Deniz uçuşlarında 15 kg sınırı vardır). Hafiflik bu çantanın en önemli özelliğidir.

Su geçirmez çıkarılabilir cep

Su geçirmez ek bölmeye nemli kıyafetlerinizi koyabilirsiniz. Dikişsiz olması sayesinde su geçirmezdir, çantanızın alt kısmının veya aracınızın bagajının kuru kalmasını sağlar (Çok fazla su gelmesi halinde suyun bir kısmı kumaştan sızabilir ve çantanızın alt kısmını hafifçe ıslatabilir).

Her yerde kullanılabilir.

Çantanın genişliği metro ve trende kullanılabilecek şekilde ayarlanıp üretilmiştir.

Taşıma cebi

Cep bölmesine kolaylıkla erişebilir, genişliği elin sığabileceği şekilde ayarlanmıştır. Kişisel eşyalarınız (özellikle, anahtarlarınızı kaybetmenizi engellemek için) ve seyahat evrakları için ayrı bölmelere sahiptir (Tren ve uçak bileti boyutunda gözler mevcuttur).

Şu şişesi için cep

Dalış sırasında su kaybı yaşandığından, çantanın ana gövdesine ve sırt bölümüne kolayca ulaşabileceğiniz bir su şişesi taşımanız amacıyla cepler eklenmiştir.

900 denye

En çok aşınan yer olan çantanın alt kısımları, diğer kısımlara göre daha fazla korumalı ve desteklidir.

Kilit sistemi

Çantanızı kilitlemek için bir asma kilit ile birleştirilebilen fermuarlar.

Fermuarlı kapama sistemi

Fermuarlar, en önemli uzman üreticilerden biri olan YKK tarafından aşınmaya dayanıklı olarak üretilmiştir. Ürünün tutukluk yapmaması için en güvenli yol, ürünü düzenli olarak kullanmaktır. Uzun süre kullanmadığınız deniz suyuna maruz kalmış fermuarlar, kalitesi ne düzeyde olursa olsun tutukluk yapabilir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM