100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Her koşulda hareket özgürlüğü ve yumuşaklık!

COMFORT FITNESS TİŞÖRTÜ

Fiziksel formunu ve sağlığını korumak amacıyla egzersiz yapanlar için tasarlandı. En sade ve en rahat baskılı tişört modeli. Domyos, ürünün şeklini ve rengini koruduğunu testlerle garanti eder. Modern ve iki renkli tasarım.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8350711
TEKNİK BİLGİLER
Pamuklu bileşeni, Fitness sporu için mükemmel bir his uyandırır.

Modern tasarımlı, çift renkli ve hafif kırçıllı fitness tişörtü. Fırçalanmış bileşenin yarattığı hissi çok seveceksiniz. Polyester bileşeni %100 pamuğa göre daha hızlı kurur ve ütüleme kolaylığı sağlar.

5 - 14 yaş arası çocuklar için olan fitness tekstil ürünlerinin tasarımı:

Tekstil ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM