DOMYOS

Denge ve rahatlık bir arada!

CLUB YOGA MATI 5 MM

Hatha, ashtanga yoga, power yoga, gibi yumuşak ve dinamik yoga antrenmanları için tasarlandı. Çok işlevli, rahatlık için 5 mm kalınlığında, çift renkli TPE bileşenli (%0 PVC) ve denge duruşları için kaymaz yapıda yoga matı. Boy: 185 cms X 61 cm.

Renk : Koyu mor

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8347415
TEKNİK BİLGİLER
Domyos yoga ürünlerinin tasarımı Yoga seanslarınız için en önemli unsur rahatlıktır. Bu nedenle Domyos, duruşlarınız sırasında size eşlik etmesi amacıyla yoga matı ürün gamımızı tasarladı. Ürünlerimiz, duruşlarınıza ve nefesinize odaklanabilmeniz için geliştirildi.
Neden yoga yapmalı? Kökleri eski çağ Hindistan bilgeliğine dayanan yoga, bedenin ve ruhun bütünleşmesini amaçlayan bir öğretidir. Düzenli olarak yoga yaparak kendinizi ruhen ve bedenen daha iyi hissedebilirsiniz. Vücudunuz daha esnek, güçlü ve sıkı olur. Hafif ve stresten arınmış hissederek kendinize daha çok güvenirsiniz.
Hangi yoga matını seçmeliyim? Hatha ,Yin, Nidra vb. hafif yoga çeşitleri için: Rahatlığı ön planda tutun. Dizleri, eklemleri, bilekleri korumak için ya da yarım omuz, saban duruşu vb. gibi boyun ve boyun kaslarının rahat olmasını gerektiren ters duruşlar sırasında: 5 - 8 mm kalınlığında bir mat seçin. Ashtanga, Vinyasya, Hot yoga vb. gibi genellikle ayakta duruş ve denge hareketleri gerektiren dinamik yoga çeşitleri için: Dengeyi ön planda tutun. Seçtiğiniz matın 3 - 5 mm kalınlığında olmasına ve kaymamasına dikkat edin.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM