Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
KIPSTA
10650

Çok hafif yapısı ile oyunu maksimum hissetme

Referans numarası : 8407907

CLR 900 KRAMPON

4.6/5
Çim zeminde ileri seviyede futbol oynayan, zeminde daha fazla dinamizm için hafif bir krampon arayan kullanıcılar için tasarlandı Hafif bir ayakkabı mı arıyorsunuz? Tasarım ekiplerimiz CLR 900 kramponu dinamizm ve oyun sırasında daha fazla hissetmeyi sağlamak için ultra hafif ve yumuşak mikrofiber bir bileşenle geliştirdi.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER

Yer tutuş

İleri seviyede futbol oynayanları günlük olarak inceleyerek baskı ve yön değişimleri sırasında benzersiz kaymazlık sağlayan bir ayakkabıya ihtiyaçları olduğu sonucuna vardık. Bu gözlemin sonucu olarak CLR 900 FG kramponu baskıya, yön değişimlerine ve her 2 yönde hızlanmaya uygun olacak şekilde çok dayanıklı birden fazla ve farklı boyutlarda TPU kramponla donattık.

Rahatlık

Tasarım ekiplerimiz CLR 900 kramponu topuk ve ayak tabanı kemerinin altına yerleştirilmiş iki darbe emici bölgeye (PORON PED) sahip iç tabana sahip olacak şekilde tasarladı. Bu iki bölge, kuru zeminlerde (çim ve yapay çim) darbe emicilik özelliğinin en gerekli olduğu bölgelerdir.

Oyunda hassasiyet

Ayağın topla teması sırasındaki hislerin mümkün olduğunca kesin olması gerektiğinden gövde bileşeni seçiminin oldukça önemli olduğunun farkındayız.
Bu nedenle kramponda 1.1mm kalınlığında, ultra ince ve yumuşak olan, ayağınızın şekline mükemmel şekilde uyan mikrofiber bileşen kullanmaya özen gösteriyoruz.

Dinamizm

Futbol oynadığınız sırada kramponunuzun maksimum düzeyde enerji sağlaması gerekmektedir bu nedenle kramponun tabanı çok önemli bir göreve sahiptir. CLR 900 kramponda hafiflik ve sertlik özelliklerine sahip, oyun zemininde benzersiz bir dinamizm sunmayı sağlayan Poliamit bileşen kullanmayı seçtik.

Kişiselleştirme

Her oyuncu benzersiz olduğundan kramponunuzu kişiselleştirmek için (isim, soyad vb.) mağazanızda yer alan Atölye bölümüne gidebilirsiniz

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Üstü
100.00% Poliüretan
Astar ve çorap
100.00% Termoplastik poliüretan
Dış taban
100.00% Poliamit 6 (PA6)
Bakım önerileri Kuru ve havalandırılmış yerde kurutun. Elde yıkayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Elde yıkayınız
Saklama önerisi Mümkün olduğunca kramponlarınızı açık havada kurumaya bırakın. Özellikle nemli kramponları çantanın içinde bırakmayın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Ürün testi CLR900 FG model krampon Fransa Futbol Şampiyonası 1. ve 2. liglerinde futbol oynayan kullanıcılarla birlikte geliştirildi, günlerce süren testlere tabi tutuldu ve onaylandı. "İleri" seviyede kullanıma uygun olduğu ve kullanıcıların gereksinimlerinin tamamını karşıladığı konusunda onaylandı.
Garanti 2 Yaş

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM