Barfiks Barı ve Şınav Barı

Barfiks Barı ve Şınav Barı

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre alanı
Fiyat
4.2/5 Şuna göre: 178 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Barfiks Şınav Halter ve Barları

Spor yapmayı sevenler farklı egzersizleri ve programları denemekten vazgeçmiyor. Spor salonları insanların kilo alıp vermesine katkı sunsa da zamanı olmayanlar evde spor yapmak için alternatif arıyor. Kasları etkili bir şekilde çalıştırmak ve daha zinde kalmak için barfiks demiri sıkça tercih ediliyor. Çelikten yapılan ve oldukça dayanıklı olan bu barlar, ev için en ideal ürünler arasında bulunuyor. Duvar ve kapı için ayrı ayrı modellere sahip olan barlar, üst vücut kaslarını çalıştırmak için oldukça faydalı oluyor. Daha şekilli ve güçlü sırt kasları için tercih edilen barfiks kapı barı, beklenenden fazlasını sunuyor.

Barfiks Demiri Nasıl Takılır?

Farklı özellikleriyle ön plana çıkan modeller, çeşitli ortamlar için en iyi uyumu gösteriyor. Duvara sabitlenebilen veya kapıların üst kısımlarına takılabilen kapı barfiks demiri, kolaylıkla monte edilebiliyor. Birkaç kez döndürmeyle iki duvar arasına sımsıkı tutunabilen ürünler, vida gerektirmeden takılıp sökülebiliyor. Modellerin boyutları ve genişlikleri farklı olduğu için ortamınıza uygun bir bar tercih etmeniz gerekiyor. Yer kaplamadığı için istediğiniz ortamda kullanarak spor saatinizi geciktirmeden hazırlıklara başlayabilirsiniz. Üst vücut kaslarının tamamlayıcısı olan şınav barı ise tempoyu sürdürmenize yardımcı oluyor.

Barfiks Demiri Fiyatları Nelerdir?

Her bir ürünün kendine has özellikleri bulunuyor. Daha fonksiyonel olan ve birden fazla kas grubunu çalıştırabilen modeller, genel olarak daha çok seçiliyor. Barfiks demiri fiyatları da sahip olduğu avantajlara ve boyutlara göre farklılık gösteriyor. Örneğin 900 kas geliştirme barfiks barı, tutuş zenginliği sayesinde sırt kaslarına daha iyi odaklanmanızı sağlıyor. Geniş, dar ve çekiç şeklinde tutuşa imkan vererek sırtın yanı sıra kol kaslarını da farklı açılardan çalıştırabiliyor. Barfiks demiri kurulumu ise duvara sabitlenen modeller için birkaç vidayla zahmetsiz bir şekilde tamamlanabiliyor.

Şınav Barı Ne İşe Yarar?

Şınav barı faydaları arasında arka kol, göğüs, karın ve ön omuz kaslarını etkili bir şekilde çalıştırması bulunuyor. Bunun yanı sıra vücudun kendi denge mekanizmasının güçlenmesine yardımcı olarak zinde kalmanızı sağlıyor. Uzun soluklu antrenmanlar için de kullanılabilen barlar, kaymanızı engelleyen dış yapıyla üretiliyor. Aynı zamanda güçlendirilmiş malzemelerden üretilen ürünler, her sporcunun ağırlığını kolaylıkla taşıyabiliyor. Kapsamlı bir egzersiz yapmak isteyenler ise olimpik halter barı ile çalışabilecekleri kas gruplarının sayısını artırabiliyor.

Şınav Barı Nasıl Kullanılır?

Şınav barı kullanımı, iki elinizle zemine karşı itiş ve kalkış yaparak sağlanıyor. Bu nedenle vücut ağırlığıyla egzersize imkan veren en verimli ürünler arasında yer alıyor. Spor esnasında temponuzu artırmak ve daha iyi hareket edebilmek için kadın ve erkek spor ürünleri de sıkça kullanılıyor. Rahat ve esnek kumaşlara sahip kıyafetler, tüm hareketlerde üst düzey konfor sunuyor. Şınav çekme barı da hem kadınlar hem de erkekler için evde spor yapma alışkanlıklarını değiştiriyor.

Şınav Barı Fiyatları Nelerdir?

Barfiks şınav barı, fonksiyonel özelliği sayesinde hem barfiks hem de şınav çekmek isteyenlerin karşısına çıkıyor. İhtiyaç anında kapı üzerine sabitlenebilirken gerektiğinde de zeminde şınav çekmeye imkan veriyor. Tamamen kullanıcının amaçlarına göre üretilen modeller, farklı açılarda vücudunuzun sınırlarını zorlamanıza izin veriyor. Kas gelişimi açısından ağırlık istasyonlarından sonra büyük verim sağlayan metal şınav barı, zemine iyi bir şekilde tutunarak hareketi etkili olarak yapabilmenizi mümkün kılıyor.

Halter Barı Fiyatları Nelerdir?

İzole olarak vücudun belirli kaslarını çalıştırarak eksik bölgelerin gelişimini tamamlayan halter barı, hem yeni başlayanlar hem de ileri seviye sporcular tarafından kullanılıyor. İster tek bir şekilde isterseniz de her iki ucuna çeşitli ağırlıklar takarak seviyenize göre çalışma fırsatı veriyor. Bu tür barlar kendi içerisinde farklı uzunluklara, şekillere ve ağırlıklara sahip olduğu için çalışmaya başlamadan önce seviyenizi belirlemeniz gerekiyor. Halter barı fiyatları da ürünlerin sahip olduğu bu özelliklere göre çeşitlilik gösteriyor.