Otomatik Kamp Çadırı

Otomatik Çadır & Otomatik Kamp Çadırları

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
2 Kişilik Çadır - 2 Seconds XL Fresh&Black
2 Kişilik Çadır - 2 Seconds XL Fresh&Black
₺2.250 −20%
₺1.800
*01.05.2022 - 02.06.2022 arası
QUECHUA

2 Kişilik Çadır - 2 Seconds XL Fresh&Black

(19)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.4/5 Şuna göre: 1185 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Otomatik Çadır

Kamp yapmayı hayatının bir parçası sayanların iyi bildiği üzere, kullanışlı bir kamp çadırı ile çadır toplama ve kurma süreci çok daha kolay hale gelir.

Özellikle zorlu hava ve doğa koşullarında kamp yapacaklar için hem sağlam hem de kolay kurulum ve toplama özelliği ile öne çıkan bir kamp çadırı seçimi önemlidir.

Kişi sayısı, yağış, rüzgar, sıcaklık ve soğukluk gibi önemli kriterlere dikkat edilerek seçilmesi gereken çadır modelleri içerisinde yer alan otomatik çadır, pratik kullanım açısından öne çıkan bir modeldir.

Hızlı açılma özelliği ile öne çıkan 2 Seconds otomatik çadır, çadır toplarken zorlanan kampçılar için son derece ideal bir pratik çadır modelidir.

Otomatik kamp çadırı modellerimiz: 2 kişilik otomatik çadır, 3 kişilik otomatik çadır, 4 kişilik otomatik çadır olarak birkaç çeşide ayrılmaktadır. Ancak kaliteli otomatik çadır modellerimizin 6 kişilik otomatik çadır ve 10 kişilik otomatik çadır gibi kullanan kullanıcılarımız da vardır.

Otomatik Kamp Çadırlarını Diğer Çadır Modellerinden Ayıran Özellikler Nelerdir?

Otomatik çadırların diğer çadır modellerinden ayrıldığı en önemli nokta, kurma ve toplama noktasında ortaya çıkar. quechua otomatik çadır en çok bu noktada diğer çadırlardan ayrılmaktadır. Otomatik çadır yorum hakkında internette aradığınızda da bu farktan bahsedildiğini göreceksiniz.

Amatör kampçılar tarafından bile ilk denemede kolaylıkla kurulan ve toplanan otomatik çadırlar, aynı zamanda oldukça konforludur.

Farklı kişi sayılarına göre değişebilen Fresh&Black tasarım çadırlar, geniş odaları ve yüksek tavanlarıyla kullanıcılarının rahat uyumasına yardımcı olur.

Kumaş dokusu ve hava sistemi sayesinde serin ve karanlık bir ortamda uyumayı sağlayan otomatik çadırlar, Easy katlama sistemiyle çadır otomatik olarak kurulur ve kamp yapmanın tüm yükünü hafifletir. Otomatik kurulum çadır çeşitleri ihtiyaca göre 2 kişilik otomatik çadır ve 3 kişilik otomatik çadır olmak üzere de satın alınabilir.

Fresh&Black kumaş, dış tente ve mekanik havalandırma ile tasarlanmış olması nedeniyle çadırda uyku sorunu yaşayanlara uygundur.

Koyu renk kumaş gün ortasında bile %99 karanlık bir ortam sağlayarak özellikle güneşli ve sıcak yaz günlerinde serinlik sağlar.

Rüzgara da dayanıklı olan otomatik çadırlar, su geçirmez kumaşları sayesinde yağmurlu günlerde rahatlıkla kullanılabilir. Kolay kurulumlu çadır modelleri, tek kişilik modellerin yanı sıra iki ya da üç kişilik versiyonlarıyla kalabalık gruplar tarafından da tercih edilebilir. En iyi Decathlon otomatik çadır fiyatları için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Otomatik çadırlara ek olaraknormal kurulumlu 3 kişilik çadır modellerimize ve 4 kişilik çadır modellerimize de göz atabilirsiniz.

Easy Katlama Sistemi Nedir? Avantajları Nelerdir?

2 Seconds easy katlama otomatik çadır, normal çadırlara göre çok daha etkili bir otomatik çadır kurulumu sistemiyle geliştirilmiştir. Bu sisteme göre çadırın katlanması oldukça kolaydır.

Bunun için öncelikle çadırın dip kısmında yer alan kırmızı renkli kayışı çekerek işe başlayabilirsiniz. Ardından kayış üzerinde bulunan iki tokayı dışarı doğru çekerek, kemerlerin üzerinde yer alan kırmızı robalar ile denk getirmeniz gerekir.

Kırmızı dişli tokaları robaların içine geçirdikten sonra, aynı işlemi karşı tarafa da uygulayarak robalarla sarı kayışları birleştirebilirsiniz. Halkanın içinden geçen kırmızı kayış üstte kalacak şekilde çadırı yere yerleştirmeli ve ardından bir elinizi halkadan geçirip diğer elinizle çadırın üstüne tüm gücünüzle bastırmalısınız.

Halkayı yere bastırdığınızda çadırın ortadan bükülerek 8 şeklini aldığınız görürsünüz. bu noktada kayışla sekiz şeklinin orta noktasını iyice sıkıştırmaya dikkat etmelisiniz. Öndeki elinizle 8 şekline bastırarak diğer elinizle bir çemberi diğer çemberin üstüne katlayabilirsiniz.

Bu şekilde tek bir çember oluşturduğunuzda kemerlerin üzerindeki kırmızı renkli yer işaretleri birbirilerinin karşılarına denk gelir.

Son süreçte ise çadırın tekrar açılmasını önlemek için büyük sarı kayışı kullanabilirsiniz. Hepsi toplamda saniyeler süren aşamalardan oluşan bu sürecin ardından çadırınız kılıfına girmeye hazır hale gelir.

Easy katlama sistemi, en amatör kampçıların bile kısa sürede çözdüğü, son derece pratik bir sistemdir. Diğer çadırlar ise direklerden oluşan çatıları nedeniyle easy katlama sistemine göre çok daha uzun bir sürede toplanır. Easy katlama sistemi, özellikle yağışlı ya da rüzgarlı hava koşullarında sağladığı büyük avantajla kampçıların hızlı hareket etmesini sağlar. Güncel otomatik çadır fiyatları ve 4 kişilik otomatik çadır fiyatları için Decathlon'a göz atabilirsiniz.