Buzluk Isı Yalıtımlı Çanta

Soğutucu Çanta & Buzluk

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Soğutucu Sırt Çantası - 20 L - Koyu Mavi
İNDİRİM
Soğutucu Sırt Çantası - 20 L - Koyu Mavi
₺390 −24%
₺295
*01.05.2022 - 01.06.2022 arası
QUECHUA

Soğutucu Sırt Çantası - 20 L - Koyu Mavi

(4)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Buz Aküsü - 2 Adet - 175 Gram
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Buz Aküsü - 2 Adet - 175 Gram
₺30
Miktar başına Fiyat ₺85,71KG
QUECHUA

Buz Aküsü - 2 Adet - 175 Gram

(12)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.5/5 Şuna göre: 89 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Buzluk Isı Yalıtımlı Soğutucu Çantalar

Outdoor faaliyetler sırasında yiyecek ve içeceklerin ısılarının korunması, doğada geçirilen zamanın konforu açısından oldukça önemlidir. Bu kapsamda özel teknolojiler geliştirilerek üretilen soğutucu ve termos çantalar, beraberinizde bulunan gıdaların çevre şartlarından korunarak ısısının muhafaza edilmesine yardımcı olur. Böylece eşsiz manzaraların keyfini çıkarırken sıcak kahvenizi veya soğuk içeceğinizi yudumlayabilirsiniz

Soğutucu Çanta Nasıl Kullanılır?

Decathlon soğutucu çanta çeşitleri sayesinde yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre soğuk olarak muhafaza edebilirsiniz. Böylece piknikte, arazide veya sahilde vakit geçirirken beraberinizde bulundurduğunuz yiyecekleriniz taze ve serin kalır.

Soğutucu çanta modellerinin kullanımı oldukça pratik ve kolaydır. Soğutucu çantanızın içerisine koyacağınız gıdaları önceden buzdolabında soğutmanız gerekir. Bununla birlikte çantanızı hazırlarken yiyeceklerinizi gruplar halinde yerleştirmeye özen gösterin.

Çantayı yerleştirdikten sonra ağzının açık kalmamasına dikkat edin. Eğer yiyeceklerinizin çok daha uzun süre tazeliğini korumasını ve soğuk kalmasını istiyorsanız çantanın içerisine buz aküleri koyabilirsiniz. Ayrıca kullanım sırasında soğutucu çantayı mümkün olduğunca gölgede tutarak bu süreyi daha da uzatabilirsiniz.

Kamp İçin Soğutucu Çanta Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Soğutucu çanta modelleri arasından seçim yaparken ürünü kullanım amacınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Kalabalık bir faaliyet için hazırlık yapıyorsanız büyük boyutlu çantaları tercih etmelisiniz. Uzun yürüyüş aktiviteleri sırasında sırt çantanızda taşıyabileceğiniz bir ürün arıyorsanız mini soğutucu çanta tasarımlarına yönelebilirsiniz. Bununla birlikte çantanın içerisine koyacağınız buz ve dondurulmuş ürünlerden sızacak suyu da düşünerek su sızdırmaz özellikte ürünleri satın almalısınız.

Yiyeceklerinizi daha uzun süre soğuk tutabilecek bir piknik soğutucu çanta modeline ihtiyacınız var ise buz aküleri yerleştirebileceğiniz dizaynları seçmelisiniz. Ayrıca seçim yaparken soğutucu çanta fiyatları konusunda kalite/fiyat dengesini gözetmeyi unutmayın.

Termos Çanta Nerede Satılır?

Termos çanta Decathlon ürün yelpazesinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Termos çanta yapımı sırasında kullanılan kumaşlar ve materyaller, ekipmana ısı yalıtım ve su geçirmezlik özelliği kazandırır. Yüksek ısı yalıtımı sağlayan bu kumaşlar, çantanın içerisinde bulunan havanın dışarı çıkmasına izin vermez.

Aynı şekilde dışarıdaki havanın da içeri girmesini engelleyen termos çantalar, doğada bulunduğunuz süre boyunca yiyecek ve içeceklerinizin sıcak kalmasını sağlar. Açık hava faaliyetleriniz sırasında kullanmak için aradığınız termos çanta modellerini, outdoor ve spor malzemeleri ürünleri arasında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Termos Çanta Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Termos çanta kullanıcı yorumları incelendiğinde, kullanıcıların kaliteli malzemelerden imal edilen ürünlerin gösterdiği performanstan oldukça memnun oldukları gözlenir. Bununla birlikte termos çantanın doğru şekilde kullanılmasının ekipmandan daha iyi verim alınması açısından önemli olduğu ifade edilir. Bu nedenle yiyecek ve içeceklerinizin termos çantanıza koymadan önce yeterli sıcaklıkta olmasına dikkat edin.

Ayrıca faaliyete giderken kullanacağınız piknik termos çanta modelinin içine kapasitesine uygun miktarda malzeme koymaya özen gösterin. Çantanın ağzı düzgün bir şekilde kapatılmadığı taktirde ısı yalıtımının tam olarak sağlanamayacağını unutmayın.

Termos Çanta Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Termos çanta fiyatları; ekipmanın tasarımına, boyutuna ve sahip olduğu teknik özelliklere göre farklılık gösterir. Termos çantaların boyutu büyüdükçe fiyatlarında da artış görülür. Bununla birlikte yiyecekleri sıcak tutma süresi uzun termos çanta modelleri, diğer ürünlere göre daha yüksek fiyatlara satılır.

Ayrıca termos çantanın üretiminde kullanılan teknolojiler de ürünün fiyatı üzerinde etkisi olan unsurlar arasında yer alır. Decathlon termos çanta kategorisi içerisinde her bütçeye uygun çanta çeşitlerini bulabilirsiniz.

Mini Soğutucu Çanta Kullanışlı mıdır?

Mini soğutucu çanta modelleri, tasarımları ve işlevsel özellikleri sayesinde oldukça kullanışlı ekipmanlardır. Portatif dizaynları ile ön plana çıkan mini soğutucu çantaları rahatlıkla sırt çantanızın içerisinde taşıyabilirsiniz. Özellikle uzun yürüyüş ve tırmanış faaliyetleri sırasında oldukça kullanışlı olan bu ürünler sayesinde soğuk içeceklerin keyfini aktivite boyunca çıkarabilirsiniz.

Kolay katlanabilen yapısıyla oldukça az yer kaplayan mini çantaları, günlük kullanım amaçlı da tercih edebilirsiniz. Spordan sonra tüketmeniz gereken besinleri yanınızda bulundurmanıza olanak veren mini soğutucu çanta modellerini Decathlon üzerinden inceleyebilirsiniz.

MUHAFAZADA BÜYÜK KOLAYLIK: TERMOS ÇANTA VE SOĞUK TUTAN ÇANTA

Termos, 1892'de İskoç bilim adamı Sir James Dewar tarafından icat edilmiş, ısı transferini önleme mantığına dayanan bir sistemdir. Bu sistem örnek alınarak üretilmiş termos çanta ilk kez 80'li yılların ortasında donmuş gıda tacirleri tarafından kullanılmıştır. 1983 yılında pizzaları sıcak halde bir yerden başka bir yere taşımaya yarayan termos çanta Ingrid Kosar tarafından icat edilmiştir.

Medikal alanda ısıya duyarlı hassas ilaçların taşınması için kullanılır. Polietilen, poliüretan ve polipropilen gibi malzemelerden üretilebilen bu çantalar, iki katman arasındaki kalan vakumlu bir boşluğun ısı transferini önlemesinden dolayı yalıtımlı çanta olarak da geçmektedir.

Günümüzde içecekleri sıcak ya da soğuk tutmak amacıyla termos bardak kullanımının yanı sıra, doğada gerçekleştirilen etkinlikler için kamp buzluğu kullanımı da yaygındır. Çevre koşullarından korunması gereken yiyecek ve içeceklerin ısı dengesini sağlamak için kullanılan termos buzluklar, çok çeşitli boyut ve şekillerde bulunabilir.

Muhteşem manzaralara eşlik edecek bir fincan kahve ya da birkaç top dondurma vazgeçilmez zevkleriniz arasındaysa, ısı transferini önleyen termoslu çanta, soğutucu çanta da olmazsa olmaz ekipmanlarınız arasında olacaktır.

TERMOS ÇANTA VE SOĞUTUCU SIRT ÇANTASI NASIL SEÇİLİR?

Buzluk Çanta, içerisinde muhafaza etmek istediğiniz ürün çeşidine, boyutuna ve ihtiyacınız olan litreye göre seçebileceğiniz bir üründür. Kalabalık bir organizasyon için daha büyük bir soğutuculu çanta tercih edebilirsiniz, Eğer yiyecekleri uzun süre muhafaza etmek istiyorsanız, elektrikli ürünlerden birini tercih etmeniz mantıklı olacaktır.

Decathlon'dan alacağınız decathlon termos çanta veya decathlon soğuk çanta bir ürün ile yemekleriniz çok uzun bir süre taze ve soğuk kalır. Böylece ister kampta, ister piknikte ister sahilde nerede isterseniz orada decathlon soğutucu çanta modelimizi piknik soğutucu gibi kullanabilirsiniz. Bu şekilde yemekleriniz taze, keyfiniz de baki kalır.

Kullanıcılarımız mağazalarımızda ve sitemizde en çok bu kategoride sattığımız soğuk taşıma çantası, soğutucu çanta nasıl kullanılır veya termos çanta kaç saat soğuk tutar sorularıyla bize gelmektedir. Bu termal yemek çantası ve soğutucu kutu modellerimizin hepsinin soğuk tutma süresi farklıdır ama kullanışı aynıdır.

Buzluk termos çeşitlerinin Farklı özellikleri zaten ürünlerin detay bilgisinde net bir şekilde açıklanmaktadır. Kullanım olarak ise çantanın içine sadece decathlon buzluk çeşitlerinden birkaç tane koymak ve içine soğuk tutmak istediğiniz ürünleri koymak olacaktır. Isı yalıtımı etkisini uzun süreli olması için günlük hayatta veya piknik kamp etkinliği sırasında gölgede veya serin yerde tutmak aynı zamanda çantanın kapağını uzun süre açık tutmamamanızı öneriririz.

Uzun doğa yürüyüşleri içeren bir kamp etkinliği planlıyorsanız, yorgunluğunuzu alacak bir fincan sıcak kahve ya da enerjinizi tazeleyecek atıştırmalıklar için ısı transferini önleyen uygun bir termal çanta seçimi yapmak yerinde olacaktır.

Evinizden kilometrelerce uzaktayken bile buzdolabınızın serinliğini ya da ocağınızın sıcaklığını yanınızda bulundurmak bu tip bir soğuk tutan çanta ve buz aküsü, decathlon buzluk ile son derece kolay. Kaliteli ve dayanıklı dünya markalarını çatısı altında toplayıp siz sporseverlere uygun fiyatlara sunmayı ilke edinmiş Decathlon mağazalarında ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir soğuk tutucu çanta bulabilirsiniz.

Şehrin stresinden doğanın kalbinde arınmak istiyorsanız ihtiyacınız olan yiyecek ve içecekleri yanınızda güvenle taşımak için mağazalarımızı ziyaret edin. Siz de kamp malzemeleri ve termos seçiminizi Decathlon'daki hesaplı ve kaliteli ürünler arasından yapın, doğa eviniz olsun!