Mataralar ve Suluklar

Çocuk Bisiklet Mataraları ve Sulukları

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre
Fiyat

En yüksek fiyat en düşük fiyattan küçük olamaz.

4.5/5 Şuna göre: 51 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Çocuk Bisiklet Mataraları,Sulukları

Bisiklet sürmek bir tutkudur ve bu tutku küçük yaşlardan itibaren bir yaşam biçimine dönüşerek hem bedensel hem de bilişsel gelişimi olumlu yönde etkiler. Ayrıca kendi sınırlarını aşmayı sevenler için kaliteli zaman geçirmenin de en güzel yoludur. Bu eğlenceli yolculuğun bir kuralı yok fakat dikkat edilmesi gereken noktaları var. Uygun suluk ve mataralar başta olmak üzere çeşitli aksesuarların temini çocukların bisiklet macerasını daha güvenli hale getirir. Çocuk bisikleti modelleri için güvenliği, konforu ve kullanışlılığı ise sporun kaliteli yüzü Decathlon ile yakalayabilirsiniz.Kız çocuk suluk ve erkek çocuk suluk modelleri decathlon.com.tr'de.

Çocuk Bisikletinde Aksesuar Seçimi

Çevre ve bütçe dostu, çocukların özgür hissetmelerini sağlayan ve yaratıcılıklarını geliştiren bisikletlerin güvenli olması için çeşitli aksesuarlar kullanabilirsiniz. Kask, sepet, eldiven, zil, matara ve suluklar... Üç tekerlekli çocuk bisikleti dahil birçok modeldeki bisiklette bu aksesuarlar mutlaka kullanılmalı. Her birinin çok özel kullanım amaçları var. Kask, eldiven, dizlik gibi güvenlik setleri düşmelerde yaralanmaları önleyen önemli aksesuarlardır. Eşyalarını ceplerine koymak ya da ellerinde tutmak yerine tehlike oluşturmasına izin vermemek için de sepetler kullanılabilir. Çevrelerini uyarmaya yarayan, sevimli ses ,tasarımlardaki ziller, çocuk pipetli suluk listeye alınması gereken çocuk bisikleti aksesuarları arasında sayılır. Uzun sürüşlerde harcanan efor susuzluğu beraberinde getirecektir. Bu durum pedal çevirme performansını büyük oranda etkiler. Çocuk bisikleti suluk ve mataraları, kız çocuk suluk ve erkek çocuk bisiklet sürüş konforunu artırmak için gereken aksesuarlardan biri. Su içmek sağlıktır ve bunu sağlayabilecek kalitede matara seçimi bu yüzden daha büyük bir önem kazanır.

Çocuk Bisikleti Suluk ve Matarası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuk bisikleti tavsiyeleri arandığında belli başlı seçenekle karşılaşılır. Fakat aksesuarlarda, suluk ve mataraların çeşitli kullanım özelliklerini dikkate alarak doğru seçim yapmak daha güç. Bu yüzden dönemli noktalara göz atmak gerek. Öncelikle ergonomik, tutuş rahatlığı olan, tek elle açılıp kapanabilen bir suluk tercih edilmeli. Bisikletle sürüş halindeyken kolay açılıp kapanması, küçüklerin el yapısına uygun, hafif ve öğrenmesi basit bir sisteme sahip olması büyük önem taşır. Bisikletin keyfini çıkarmak çocuklar için işlevsel ürünler ile daha konforlu hale gelir. Kapaklı mataralar toz ve kirin girmesini önler bu yüzden daha hijyeniklerdir. Bas aç pratikliğinde ve su sızdırmayan fakat ağız kısmı açıldığında güçlü bir su çıkışı olanlara yönelmelisiniz.

Sürüş kalitesini etkileyen bir diğer aksesuar matara kafesidir. Gidona kolayca sabitlenebilir, dayanıklı, sabit durabilen kafes, sarsıntıyı engelleyecek ve sürüş esnasında çocukların keyfinin kaçmasına izin vermeyecektir. Ailelerin öncelikli tercihi hijyeni sağlayan kapağa sahip ve koku yapmayan suluklar olmuştur. İç kısmında tritan bileşen olan ürünler, içeceğin tadında değişiklik ve koku oluşturmaz. Her gün suyu değiştirmek şartıyla içindeki su gün boyunca temiz kalacaktır. Bir anlamda hayat kurtaran mataraların kolay temizlenebilir olmasına da dikkat edilmelidir. Kolay öğrenilebilen bir sistemi olursa bu sayede çocuklar kendi sularını kendi içebilir. Dışından su seviyesi görülebilen şişelerde su takibi kolayca yapılabilir. Yalnızca bisiklete binerken değil gün içinde su içme alışkanlığı kazandırma motivasyonu olarak da suluk kullanılabilir. Decathlon'un bu özelliklerdeki suluk ve mataralarıyla çocuklarınızın bisiklet eğlencelerini daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Decathlon Çocuk Bisikletleri Matara ve Sulukları

Bisikleti hobiden daha fazlası olarak gören ve hayatın bir parçası haline getiren çocukların ebeveynleri olarak uygun fiyatlarla iyi kaliteyi ve sevimli tasarımları Decathlon'da bir arada bulabilirsiniz. Evlerin afacanları kadar enerjik renklerde bolca seçeneği keşfe çıkabilirsiniz. Çocuk bisikletleri ve fiyatları ile hem uygun hem de kaliteyi ulaşılabilir kılan Decathlon, işlevsel suluk mataralarla çocukların bisiklet maceralarını kesintisiz devam ettirmesine yardımcı olur.