28 Jant Bisikletler

28 Jant Bisikletler

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre alanı
Fiyat
4.4/5 Şuna göre: 225 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler
"

28 Jant Bisiklet Modelleri

28 jant bisiklet modelleri büyük boyutu ve fonksiyonel kullanımıyla pek çok kişinin ilk tercihleri arasında bulunur. Büyük tekerleklere sahip olduğu için tek bir pedalla uzun bir mesafe alınmasını sağlar. Böylece şehir içinde uzak yollara gidecek olan kişiler için kullanışlı hale gelir. Aynı zamanda dayanıklılıktan ödün vermeden tasarlanan ürünler, geniş bir kullanım alanına sahip olmasıyla öne çıkar. İşe ya da okula giderken rahatlıkla kullanılabilir, konforlu dokusu sayesinde her türlü işlemin gerçekleştirilmesini sağlar. Doğa gezintilerinden günlük turlara kadar her türlü kullanım amacına adapte olmayı başaran 28 jant bisiklet modelleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik kazandırabilirsiniz. Aralıksız 50 km kullanıyor ve hızınıza yetişecek bir bisiklet arıyorsanız 28 jant modelleri içinde aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Sadece kısa mesafelerde kullanmak için konforlu bir parça arıyorsanız da aynı şekilde ürünler içinde istediğiniz niteliklere sahip olan bisikletle karşılaşabilirsiniz. Farklı vites sayılarına, tasarım detaylarına, fren gücüne ve konfor elementlerine sahip olan modeller, kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Decathlon sunduğu renk çeşitliliği sayesinde herkesin beğenisini kazanabilecek modeller ortaya koyar. Tasarım detayları da aynı şekilde her tarzdan kullanıcının kendisinden bir parça bulabileceği çeşitliliğe sahiptir. 28 jant bisiklet en ucuz opsiyonlarını inceleyerek bütçenize uygun olanı kısa sürede bulabilir, ihtiyaçlarınızı Decathlon sayesinde uygun fiyatlarla karşılamaya başlayabilirsiniz.

28 Jant Bisikleti Kaç Yaşındakiler Kullanabilir?

28 jant bisikletler, 12 yaşın üzerinde olan bütün kullanıcılar tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir. En çok tercih edilen modeller arasında bulunmasıyla geniş bir kitleye hitap eder. Çoğunlukla şehir içinde gezinmek için tercih edilen 28 jant bisiklet modelleri, çok yönlü kullanımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Genel olarak yaş kriterinden ziyade kullanacak kişinin boyu da bisiklet seçiminde önemli bir ölçüt haline gelir. 150 cm’in üzerinde boya sahip olan her kullanıcı 28 jant bisikletleri rahat bir şekilde kullanabilir. Farklı tasarımlara sahip bisiklet jantları bisiklet jantları arasında kişisel zevklerinize hitap eden alternatifi kolaylıkla bulabilir, günlük hayatınıza işlevsel bir parça kazandırmaya başlayabilirsiniz. Decathlon’daki uygun 28 Jant bisiklet fiyatı seçenekleri arasında bütçenize hitap edene kısa sürede erişebilirsiniz.

28 Jant Bisiklet Kaç Kilo Taşır?

28 jant bisikletler hemen hemen her yaş grubundaki kullanıcının tercih ettiği fonksiyonel ürünler arasında yer alır. 120 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahip olan modeller, şehir içi kullanımlarda idealdir. Genel olarak 28 jant ölçülerindeki şehir bisikletleri 14.5 kilogram ağırlığına sahiptir. 28 inç jant ölçüsüyle beraber kadro boyu 46 cm civarındadır. Kadro boyu, selenin başladığı noktayla pedal arasındaki uzaklığı niteler. Bisiklet seçiminde bulunurken satın alınacak modelin kadro boyuna dikkat edilmesi önemlidir. Sürüş üzerinden doğrudan bir etkiye sahip olduğu için bazı modellerde farklı ölçülerde olduğu da görülebilir. Boyunuzu ve kilonuzu göz önünde bulundurarak Decathlon’daki 28 jant bisiklet modelleri içinde aradığınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

28 Jant Bisiklet için Ne Kadar Hava Basılır?

Tekerlek, bisikletin kullanımı üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Zemin ile direkt temas halinde olduğu için hava basıncının da doğru bir şekilde ayarlanması oldukça önemlidir. Genellikle ne kadar hava basılacağı kullanan kişinin kilosuna göre değişkenlik gösterse de ortalama 32 PSI değeri yeterli kabul edilir. Ne kadar hava basılması gerektiğini satın aldığınız tekerleğin üzerinde yazan değerlerden daha iyi bir şekilde öğrenebilir, ideal hava basıncını kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda sağlam bisiklet çamurluğu çeşitleriyle sürüşünüzü daha güvenli hale getirerek her ortamda konforlu bir deneyim elde edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Decathlon’dan 28 jant bisiklet fiyatları ve modellerini inceleyebilir, hoşunuza giden bir ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.

"