27,5 Jant Bisikletler

27,5 Jant Bisikletler

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
KEŞFET
Dağ Bisikleti - 27,5 Jant - Sarı - ST 100
ÜCRETSİZ KARGO
Dağ Bisikleti - 27,5 Jant - Sarı - ST 100
₺4.300 −10%
₺3.850
*01.05.2022 - 01.07.2022 arası
Dağ Bisikleti - 27,5 Jant - Gri - ST 100
ÜCRETSİZ KARGO
Dağ Bisikleti - 27,5 Jant - Gri - ST 100
₺4.300 −10%
₺3.850
*01.05.2022 - 01.07.2022 arası
4/5 Şuna göre: 386 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler
"

Decathlon’dan 27.5 Jant Bisikletler

27.5 jant bisiklet modelleri genellikle yetişkinler tarafından kullanılır. Dağ bisikletlerinden oluşan Decathlon koleksiyonu, zorlu yol şartlarında konforlu bir sürüş deneyimi elde edilmesini sağlar. Genellikle engebeli ortamlarda kullanılan dağ bisikletleri, profesyonellerden az deneyimi olan kullanıcılara kadar geniş bir kitleye hitap eder. 27.5 inç jantların sağladığı büyük tekerlekler sayesinde az güçle çok mesafe kat edilmesine yardımcı olur. Darbeye karşı dayanıklı özel yapıya sahip olan modeller, kötü yol koşullarında da rahat bir kullanım elde edilmesine imkan tanır. Ayrıca 27.5 jant bisiklet modelleri, kısa sürede hızlanma ve kullanan kişinin çevik hissetmesi gibi avantajlar sağlar. 26 inç ile 29 inç arasında ideal bir uzlaşma boyutlarında olmasıyla pek çok kişi tarafından tercih edilir. Decathlon çatısı altında hem kadın hem de erkekler için özel olarak tasarlanan sayısız model olduğu görülebilir. Farklı renk seçenekleri ve desenlere sahip olan modeller, herkesin kişisel zevklerine uyum sağlayacak alternatifler içerir. Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde 27.5 jant bisikletleri geniş bir kitleye hitap eder. Çoğunlukla 140 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip olan modeller, herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Decathlon üzerinden 27.5 jant bisiklet en ucuz alternatiflerini inceleyerek bütçenize uygun olanı bulabilir, günlük hayatınıza fonksiyonel bir ürün kazandırmaya başlayabilirsiniz.

27.5 Jant Bisikleti Kaç Boya Sahip Olanlar Kullanabilir?

27.5 jant bisikletler, yüksek tekerleklere sahip olduğu için kullanacak kişilerin belirli bir uzunlukta olması gerekir. S, M, L ve XL olmak üzere genel anlamda dört farklı ölçüye sahip olan ürünler arasından boyunuza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. S ebatındakiler 1.5 m ile 1.64 m arasındakiler, M 1.65 m ile 1.74 m, L 1.75 m ile 1.84 m ve XL 1.85 m ile 2.0 m aralığında olan kullanıcıların rahat bir şekilde kullanabileceği yapıdadır. Kadınlarda da erkeklerde de bu şekilde boyutlandırılan ürünler, her boydaki kullanıcıya hitap etmeyi başarır. İki boy arasında kalındığında genellikle bisikletin daha rahat bir şekilde kontrol edilebilmesi için küçük olan modelin tercih edilmesi önerilir. Yetişkinlerin kullanımını kolaylaştıracak şekilde özel olarak dizayn edilen modeller, konfor elementleriyle de sürüş deneyimini iyileştirir. Hafif alüminyum kadrolardan üretilen modeller, ağır olmadığı için kullanıcılarına konforlu bir sürüş sağlar. Çift katlı bisiklet jantları ve kaynakla tutturulan sele, stabilite elde edilmesine yardımcı olduğu için zorlu koşullarda herhangi bir problem yaşanmadan rahatlıkla bisikletin kontrolünün sağlanmasına olanak tanır. Ayrıca bisiklet çamurluğu da güvenli bir sürüş elde edilmesi için özel olarak tasarlanır. Çoğunlukla 9 vitesli olacak biçimde tasarlanan ürünler, kullanım kolaylığı sunduğu için de pek çok kişi tarafından tercih sebebi haline gelir. Bazı modellerin de 18 vites ya da vitessiz olacak şekilde tasarlandığı görülebilir. Decathlon üzerinden 27.5 jant bisiklet fiyatı ve modellerini inceleyerek kendiniz için uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilir, zorlu şartlarda dilediğiniz gibi bisiklet kullanabilirsiniz.

27.5 Jant Bisiklet Kadro Boyu Ne Kadar?

Bisikletler S, M, L ve XL olmak üzere farklı ebatlara sahip olduğu için kadro boyları da modelden modele değişkenlik gösterebilir. S olanlar genellikle 49 ile 54 cm aralığında, XL olanlar ise 56 ile 61 aralığında değişebilir. Çoğunlukla alüminyumdan üretilen kadrolar, sağlam ve dayanıklı bir yapıda olduğu için herkesin güvenle kullanabileceği bir tasarıma sahiptir. Boyunuzu göz önünde bulundurarak dört boyut alternatifi arasından seçim yapabilir, konforla kullanabileceğiniz bisiklete kısa sürede sahip olabilirsiniz. Süspansiyonla desteklenen ürünler, zorlu şartlarda zeminin koşullarından sürücünün minimum düzeyde etkilenmesini sağlayacak biçimde üretilir. Hafif bir yapıda olan bisikletler, her ortamda kontrolü kaybetmeden kolaylıkla sürmenizi mümkün hale getirir. Decathlon’daki 17.5 jant bisiklet fiyatları ve modellerini inceleyerek boyunuza uygun olanı zorlanmadan bulabilir, hayalinizdeki ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.

"