14 Jant Bisikletler

14 Jant Bisikletler

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
a11y.skip-filters
Filtre alanı
Fiyat
4.6/5 Şuna göre: 237 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler
"

14 Jant Bisiklet Çeşitleri

14 jant bisikletler genellikle küçük yaştaki kullanıcılar için önerilir. Çocuğunuzun gidonlara rahat bir şekilde ulaşabildiğinden, üst boruyla temas etmeden bisiklet gövdesinin üzerinde kolaylıkla durabildiğinden ve ideal tekerlek ölçülerine sahip bisikletler kullandığından emin olmak istiyorsanız Decathlon çatısı altındaki ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz. 14 jant bisiklet modelleri renk, tasarım ve model bakımından da kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Çocukların beğenisini kazanabilecek renkli tonlarla süslenen modeller, kız ya da erkek fark etmeksizin her çocuk için ideal parçayı barındırır. Renkli, eğlenceli ve çocukların hoşuna gidebilecek biçimde dizayn edilen modeller, hem çocukların hem de anne babaların beğenisini kazanmayı başarır. Güvenlik önlemleri dikkate alınacak şekilde üretilmesiyle ebeveynlerin, renkli ve hareketli görünümüyle çocukların ilgisini çeken 14 jant bisikletler, belirli bir kalite standardının üzerinde olmasıyla öne çıkar. Aynı zamanda bazı 14 jant bisikletler yan tarafında ekstra tekerleklere sahip olmasıyla da ilk defa bisiklet kullanacak çocuklar için iyi bir seçim haline gelir.

Dört tekerlekli olacak şekilde satışa sunulan ürünler, çocuklar bisiklete binmeyi öğrendikten sonra rahat bir şekilde çıkarılabilmesiyle de günlük hayata pratiklik kazandırır. Dört tekerlekli modeller, ilk bisiklet için ideal bir seçim haline gelir. Hem güvenli hem de şık olmasıyla her açıdan ihtiyaçları karşılamayı başaran 14 jant bisiklet modelleri, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Çocuğunuz için güvenilir ve canlı bir bisiklet satın almak istiyorsanız Decathlon üzerinden modelleri inceleyebilir, arayışınızı kısa süre içinde sonlandırabilirsiniz.

14 Jant Bisiklet Kaç Yaş İçin?

14 jant bisiklet, küçük ebatlara sahip olduğu için genellikle küçük yaştaki kullanıcılar için önerilir. 3, 4, 5 yaş grubu ya da bisiklet kullanmaya yeni başlayan çocuklar 14 jant bisiklet çeşitleri arasından tercihte bulunabilir. 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için ideal ölçülere sahip olan ürünler, kolay bir şekilde denge kurulabilecek biçimde tasarlanır. Çocuklarınıza ilk bisikletini alacaksanız yan taraflarından tekerlek bulunan 14 inç bisiklet modelleri arasından seçim yapmanız önerilir. 12 inç bisikletlerin ardından daha büyük bir modele geçiş yapmak istiyorsanız da yan taraflarında tekerlek olmayan modellerden birini seçebilirsiniz. Çocuklarınızın ihtiyaçlarını belirledikten sonra Decathlon’daki uygun fiyata bisiklet modelleri arasından bütçenize uygun olanı kolaylıkla bulabilir, çocuklarınız için güvenli bir bisiklet edinebilirsiniz.

14 Jant Bisiklet Ölçüleri Nelerdir?

14 jant bisikletler farklı boyut seçeneklerine sahip olsa da 3 yaşın üzerindeki çocukların rahat bir şekilde kullanabileceği yapıya sahiptir. 90 cm ya da 105 cm boylarında olan küçük çocukların bisiklet kullanmayı öğrenmek için kullanabileceği 14 jant bisiklet çeşitleri, ideal ölçüleriyle küçük yaştaki kullanıcıların kolaylıkla sürebileceği bir yapıya sahiptir. Uzunluğu yaklaşık 98 cm, genişliği 42 cm ve yüksekliğü 62 cm olan ürünlerin ölçüleri açıklamalar kısmından rahatlıkla görülebilir. Birbirinden farklı 14 jant bisiklet fiyatı arasında bütçenize uygun olanı bulabilir, küçük yaştaki çocuklarınızın bisiklet sürme tecrübesi kazanmasını sağlayabilirsiniz.

14 Jant Bisiklet Özellikleri ve Fiyatları

Çocukların güvenliğini garanti altına almak adına onaylı bir fren sistemi içeren ürünler, elle kolayca kavranabildiği için her yaş grubu tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Yumuşak ve doğal şekilde fren yapılmasını sağlayan özel Stop Easy sistemi, çocukların 14 inç bisiklet kullanırken kendisini geliştirmesini ve karşılaşabileceği ani durumlar karşısında hızlı bir şekilde aksiyon almasını sağlar. Ayrıca çocuklarınız için bisiklet kilitleri satın alarak dış mekanlarda bisikletlerini koruma altına almalarına yardımcı olabilirsiniz. Decathlon’dan 14 jant bisiklet fiyatları ve modellerini inceleyerek bütçenizi zorlamadan kaliteli bir parçaya kısa sürede sahip olabilirsiniz.

"