Montlar ve Yelekler

Çocuk Mont ve Yelek

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Çocuk Kayak Montu - Mor - SKI-P 100
EKO TASARIM
Çocuk Kayak Montu - Mor - SKI-P 100
₺260
WEDZE Çocuk Kayak Montu - Mor - SKI-P 100 (22)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çocuk Lacivert Mont - MH150
Çocuk Lacivert Mont - MH150
₺130
QUECHUA Çocuk Lacivert Mont - MH150 (1)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çocuk Turkuaz Mont - MH150
Çocuk Turkuaz Mont - MH150
₺170
QUECHUA Çocuk Turkuaz Mont - MH150 (1)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Bebek Kar / Kayak Montu - Turuncu - WARM
EN İYİ FİYAT PERFORMANS
Bebek Kar / Kayak Montu - Turuncu - WARM
₺150
LUGIK Bebek Kar / Kayak Montu - Turuncu - WARM (4)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çocuk Kayak Montu - Siyah / Sarı - 100 WARM
ÇİFT TARAFLI
Çocuk Kayak Montu - Siyah / Sarı - 100 WARM
₺315
WEDZE Çocuk Kayak Montu - Siyah / Sarı - 100 WARM (63)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
Çocuk Kayak Montu - Pembe - 100
EKO TASARIM
Çocuk Kayak Montu - Pembe - 100
₺240
WEDZE Çocuk Kayak Montu - Pembe - 100 (33)
Şu anda internet sitesi stoğunda mevcut değil
4.7/5 Şuna göre: 504 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Çocuk Mont ve Yelek

Soğuk kış aylarında ve sonbaharda, anne ve babaların en çok dikkat ettikleri durum çocuklarının hava şartlarından korunması ve üşümemesi oluyor. Bu yüzden mevsim geçişlerinde, kış mevsiminde çocuk mont kaban seçimi oldukça önemli hale geliyor. Soğuktan etkili korumasının yanı sıra rahat hareket etmeyisağlamasıda çocuk mont tercihinde önemli hale geliyor. En iyi tasarımları ve kaliteli kumaşları ile tam koruma sağlayan çocuk mont kaban modellerine Decathlon farkıyla sahip olabilirsiniz.

Çocuk Mont Modelleri Nelerdir?

Decathlon’un zengin ürün ağının ve üstün kalitesinin farkıyla en iyi erkek çocuk mont ve kız çocuk mont seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Sonbaharda havaların serinlemesi ile çocuk mevsimlik mont modelleri, tam koruma sağlayarak hava değişiminden kaynaklı hastalıkların önüne geçiyor. Bu mevsimlerde ve daha soğuk havalarda da giyilebilen çocuk şişme mont modelleri rahatlığı ile fark yaratıyor. Kamp ve kayak ve snowboard gibi en eğlenceli aktivitelerden keyif almalarını sağlıyor. Tamamen su geçirmez kumaştan üretilen erkek çocuk kar montu vücudu sararken içerisini de kuru tutuyor. Erkek çocuk kayak montu ise çocukların kış sporlarının keyfini doyasıya çıkarabilmeleri için rüzgârdan koruyan ve su geçirmeyen kumaşlardan üretiliyor.

Farklı renkteki ürünlerden kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı su geçirmez çocuk mont modelleri bulmak mümkün. Pembe, mor ve farklı desenlerdeki kız çocuk kar montu dikkat çekici tasarımları ile diğerlerinden ayrılıyor. Kalın iç yapısı ile içerisini sıcak tutarken dışarıdan soğuk hava girmesini engelliyor. Su geçirmez dış yüzeyi sayesinde çocuk kayak montu ile aktiviteler yarıda kalmıyor. Bu montların koruyucu özellikleri kadar dayanıklı olmaları da uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlıyor. Su geçirmez kız çocuk mont, kapüşonlu olması sayesinde başın da korunmasını sağlıyor. Böylelikle çocuklarınız okulda, sokakta, sporda bu montları rahatlıkla giyebilirler. Tekne ve yelken malzemeleri arasında en önemli özellik olan su ve rüzgar geçirmemesi montlarda büyük avantaj sağlıyor.Erkek su geçirmez mont modelleri mavi, siyah, lacivert gibi farklı renk alternatiflerine sahip olması sayesinde çocuklarınızın en sevdiği kıyafet haline geliyor.

Mont Nasıl Yıkanır?

Soğuk havalarda ve kış mevsimlerinde montlar çocuklar tarafından en çok giyilen giysilerden biri olduğu için en sık kirlenen kıyafet haline geliyor. Yağmurdan, kardan ve diğer dış etkenlerden sık etkilenen montların temizliği de çocuklarınızın sağlığı ve temiz görünmesi için önemli. Bu nedenle kuru temizleme dışında evinizde montların kolayca temizlenebilmesi için basit yöntemler bulunuyor. Öncelikle montun fermuarlarını ve ceplerini kapatmanız ve sabitlemeniz gerekiyor. Ardında eğer şapkasında kürk varsa çıkarmalısınız. Toz deterjan yerine sıvı deterjan kullanmanız montların üzerinde iz kalmaması açısından önemlidir. Ayrıca makineye atarken diğer kıyafetlerinizden ayrı atmanız ve mümkün olduğunca ılık veya soğuk su ile yıkamanız öneriliyor. Ardından düz bir şekilde montları asarak kırışmasını önleyebilir ve pırıl pırıl montlar ile çocuklarınızı giydirebilirsiniz.

Çocuk Mont Fiyatları Nelerdir?

Decathlon’un mont üretimde 2 ila 6 yaş arasındaki çocuklar ile 7 ila 15 yaş arasındaki çocuklar için üretilen modeller ayrılıyor. Kız çocuk mont kaban ve erkek çocuk mont modelleri kaliteleri ve rahatlıkları ile çocukları, fiyatları ile de ebeveynleri memnun ediyor. Çocukların bedensel gelişimleri ve rahatlıkları göz önünde bulundurularak tasarlanan kız çocuk mont modelleri ve erkek çocuk modelleri, soğuk havalarda rahatlıkla ve keyif alarak giyilebilir. İhtiyaçlara karşılık verebilecek düzeyde olan çocuk mont fiyatları, kullanılan malzemelere ve amacına göre değişkenlik gösterebiliyor. En seçkin modeller arasından çocuğunuza en uygun montu Decathlon ayrıcalığı ile seçebilir ve satın alabilirsiniz. Çocuğunuzun etkinliklerden keyif almasını ve soğuktan korunmasını sağlayabilir, mutlu ve sağlıklı bir gelecek planlayabilirsiniz.