TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Feminenlik ve teknikliği birleştiren 3*'lı destek

BREATHE SPORCU SÜTYENİ

Orta yoğunluklu antrenmanlarla fitness: dans ederek fitness, kardiyo egzersizleri, cross training yapanlar için tasarlandı. Yumuşak ve rahat geniş elastik bant. Yüzücü sırt kesimli, teri daha iyi dışarı atmak için hava alabilen yapıda sırt. Balensizdir ve daha fazla rahatlık için pedleri çıkarılabilir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8365518
TEKNİK BİLGİLER
Neden sporcu sütyeni takmalıyım?

Spor antrenmanları esnasında, göğüsleriniz günlük hayatta olduğundan daha fazla baskıya maruz kalır. Eforun yoğunluğuna ve etkisine bağlı olarak normal halinden 3 - 5 kat daha ağır hale gelir. Buna karşılık, kadınların %59'u spor yaparken göğüsleri için yeterli desteği sağlamayan klasik sütyenler kullanır. Sporcu sütyeni, göğüs hareketlerini sınırlandırarak göğüsler üzerinde oluşan baskıyı azaltır.

Göğüs sağlığı:

Göğüs ölçünüz ne olursa olsun baskılar deriyi ve bağ dokularını esnetir. Yeterli destek sağlanamadığında acı hissedebilirsiniz veya göğüsleriniz erken sarkabilir. Ancak, çok fazla kavrama uzun sürede zararlı olabilir: Sütyeninizin göğüs ölçünüze ve maruz kalınan baskı seviyesine uygun olması gerekir. Amaç, göğsün doğal hareketini bozmadan göğüsleri korumaktır.

Hangi kavrama yaptığım spora uygun?

Yaptığınız antrenmana uygun olarak size uygun olan kavramaya sahip ürünü bulabilirsiniz: düşük (yoga, esneme, kas geliştirme...), orta (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri), ya da yoğun (step, koşu bandı, trambolin...). Kavramanın yaptığınız antrenman ile uyumlu olması önerilir: örneğin, yüksek yoğunluklu antrenmanlarınız için normal bir sütyen giymeniz uygun değildir.(göğüslerinizin normal hareket şekillerini etkilemeden en yüksek şekilde korumanız önemlidir)

BREATHE sporcu sütyeni orta yoğunluklu aktivitelere neden uygundur?

BREATHE BRA, ORTA KAVRAMA SEVİYESİNE* sahip sporcu sütyeni, orta yoğunluklu (fitness amaçlı dans, kardiyo egzersizleri, cross training) fitness antrenmanları için önerilmektedir.
Teknik tasarımı sayesinde tek başına giyilebilir, yumuşak ve rahat geniş elastik bandı bulunur. Yüzücü sırt kesimli, teri daha iyi dışarı atmak için hava alabilen yapıda sırt. Balensizdir, daha fazla rahatlık için pedleri çıkarılabilir.

* Klasik sütyenle oluşan darbeleri, orta yoğunluklu aktivitelerde %50 azaltır.

Doğru bedeni seçmek?

Uygun bedendeki sütyen kavrama ve rahatlık sağlar.
Bu yüzden, mutlaka:
* göğüslerinizin alt çevresini ölçmelisiniz
* göğüslerinizin çevresini ölçmelisiniz
DECATHLON beden rehberinde yer alan uygunluk tablosundan yararlanabilirsiniz:
http://www.decathlon.fr/guide-des-tailles.html#femme

DOMYOS iç çamaşırları nasıl tasarlanmaktadır?

Modellerimiz rahatınızı artırmak ve sağlık problemlerinin önüne geçmek için tasarlandı: * balen kullanmadık (yaralanma ve lenf bezlerine baskı yapma riski )
* meme başı hizasındaki dikişleri azalttık (tahriş riski)
* terin dışarı atılmasını sağlayan bileşenler kullanmayı tercih ettik (bu kriter rahatlığı artırmasının yanı sıra tahriş riskini önemli ölçüde azaltır).

DOMYOS iç çamaşırları nasıl test edilir? *

Tüm ürünlerimiz laboratuvarlarımızda göğüs desteği testine tabi tutuldu (antrenman sırasında göğüslerin maruz kaldığı ivmenin azalıp azalmadığı ölçüldü) ve onaylandı.


Değerlendirildi ve sınıflandırıldı:
1: hafif kavrama
3: orta kavrama
5: yüksek kavrama

*Sporcu sütyenlerimiz klasik bir sütyene göre göğsün hızlanmasının azaltılmasını sağlar. %10 (seviye 1) maksimum %50 (seviye 5)

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM