WEDZE
Referans numarası : 8399022

BOOST 500 KAYAK

Bu kayak kaygan virajlarda hızlıca keskin dönüşler yapabilmeniz için tasarlandı. Küçük virajlarda kullanımı kolaydır, sert karlı zeminlerde mükemmel yer tutuş. Kontrol edilebilir, yüksek yer tutuşa sahip ve ortalama bir hızla giderken yönlendirilmesi kolay olan bu pist kayağı güvenle kendini geliştirmek isteyen orta seviyedeki kullanıcılar için idealdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

ÖZELLİKLER

BOOST 500 kayağın orta kısmı oldukça dar bir yapıda olduğundan dönüşlere kolayca girmeyi ve hızlı kenar geçişleri yapmayı sağlar. Karlı sert zeminlerde mükemmel yer tutuş ve hız kontrolü sağlar. Kaygan virajlarda keskin dönüşler yaparken yönlendirilmesi oldukça kolay ama aynı zamanda güvenlidir. Bu kayağın tasarlanma amacı virajları dönerken ve sonrasında keyifli bir kayma deneyimi sağlamaktır.

YAPI

Fiber Tec Kaplama: Karma bileşenli çekirdek ve daha iyi dağılım için köşeden köşeye fiberglas kaplamalı dış katman.

BAĞLAMALAR

Tyrolia marka, 10 SRM model bağlamalar, Din 3 - 10. 259 mm - 338 mm arası bir uzunluğa ve tabana sahip kayak ayakkabıları uygundur.

SAĞLAMLIK

Kayağın burun kısmını darbelere karşı korumak için koruyucu. Daha fazla dayanıklılık için Topsheet yapı.

HAZIRLIK

Cilalanmış ve bilenmiş kayak kullanıma hazırdır. 89° bilenmiş kenarlar.

KAVİS NEDİR?

Kayağınızı yere koyduğunuz zaman kayağın karla temas eden noktaları kayağın ön ucunun ve topukların yakınındadır. Böylece kayağın ortası (bağlamaların altı) hafifçe yukarı kalkar. Bu kavistir. Bu kavis ne kadar yüksek ve uzunsa, kayağın yer tutuşu ve hareketi o kadar güçlü olur. Kavis ne kadar alçak olursa kayak da o kadar toleranslı ve kontrol edilebilir olur.

ROCKER NEDİR?

«Rocker» kayaklarda kayağın burnu (bazen topuk kısmı) kavisli kayaklara göre daha önce havaya kalkmaktadır, bu da temas noktalarının merkeze kaymasına neden olur: Böylece temas noktaları kayağın merkezine doğru hareket eder. Kar ile temas eden kayak yüzeyi kısaltılır, böylece yumuşak kar zeminde kontrol edilebilirlik ve batmazlık elde edilir. Sert karda yapılan dönüşlerde kayağın kenar uzunluğu daha fazla yol tutuş sağlar. Rocker ne kadar uzun olursa kayak o kadar kontrol edilebilir olur.

KENAR KESİMİ

170 cm'de 125/72/108, çap = 12,5 m

Kayak sonrası önerilerimiz:

Mükemmel bir kayak antrenmanı gününden sonra, kayaklarınızın uzun ömürlü olması için yapılması gerekenler:
* Her türlü paslanmanın önüne geçmek için gün sonunda kayak kenarlarını bir bez yardımıyla silin.
* Tabanların birbirine sürtünmemesi için kayak cırt cırtlarını kullanın.
* Kayaklarınızı kuru ve güneşten uzak bir yerde saklayın.

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Board
10.00% Çelik, 45.00% Poliüretan, 05.00% Polietilen, 20.00% Poliamit, 20.00% Cam Elyafı (FG)
Saklama önerisi Tercihen, kuru bir yerde saklayın. Sezon sonunda: İyi koşullar altında saklayarak kayağınızın yıpranmasını engellemek için cilayla bakımını yapınız.

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM