WED'ZE

Güneşli ve bulutlu havalarda buğu önleyici

Kayak Snowboard Aksesuarları Kayak, Snowboard - BONES 500 MASKE WED'ZE - Kayak ve Snowboard Ekipman
Kayak Snowboard Aksesuarları

BONES 500 HER TÜRLÜ HAVA KOŞULUNA UYGUN KAYAK VE SNOWBOARD MASKESİ - PEMBE WED'ZE

WED'ZE
Güneşli veya bulutlu havada kayak ve snowboard yaparken buğulanma karşıtı, %100 UV koruması olan bir maske arayanlara tasarlandı BONES 500 maske, görüş bozukluğunu en aza indirgemek için bombeli bir cama ve güneşli ya da bulutlu havalarda mükemmel görüş sağlamak için buğu önleyici işlemden geçmiş kahverengi cama sahiptir.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

144.99TL -  %

144.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü :
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : TL .
Referans numarası : 8375241
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Buğu yapmama özelliği Hava alan çift camı ve buğu önleyici işlemi ile buğu oluşumunu önler
Görülebilirlik Güneşli ve bulutlu havalarda görmeyi sağlayan kahverengi cam
Görüş alani Bombeli cam, yatay ve dikey geniş görüş açısı
Rahatlık Çift yoğunluklu ergonomik köpüğü ve kumaşı rahatlık sağlar.
Destek Kaymayı önleyen çift silikonlu, 40 mm genişliğinde elastik bant
Ayarlanabilir yapi Elastik kayış uzunluğunu hızlıca ayarlamayı sağlayan 2 toka
Uyumluluk Wedze kasklar ile uyumlu yapı
ÖZELLİKLERİ
BUĞU ÖNLEYİCİ
MÜKEMMEL
TEKNİK BİLGİLER
UV KORUMASI UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak gözlüklerimiz EN 174 standardına uygun olarak %100 UV korumalıdır. Kayak gözlüğü göz çevresini mükemmel bir şekilde kapadığından UV ışınlarının geçişine izin vermez, yansımayı önler.
MÜKEMMEL BUĞU ÖNLEME MÜKEMMEL BUĞU ÖNLEME Wedze buğu oluşumunu önleme ürün gamının en teknik ürünüdür, iç yüzünde buğu oluşumunu önleyen bir işlemden geçmiştir ve hem kayak maskesinin çerçevesinde hem de camlarda bulunan havalandırma bölgeleri sayesinde havalandırma sağlanır.
Maskenin içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz.
HAVA ALAN ÇİFT CAM Çift camlı tasarıma sahip maske buğu oluşumunu azaltır. Hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Termal şok etkisinin düşük olması, maskenin iç camı üzerinde buğu oluşumunu yavaşlatır. Maskenin iç camı da aynı şekilde buğu oluşumunu önleyen işleme tabi tutulmuştur ve hava dolaşımı sağlayan delikleri sayesinde hava alır.
BOMBELİ CAM Bombeli şekli sayesinde yatay ve dikey en iyi görüş açısını sağlar. Ayrıca görüş bozukluğunu minimuma indirir. Dış cam darbelere karşı maksimum dayanıklı polikarbonat, iç cam ise selüloz propionat bileşenlidir.
KAYAK KASKLARI İLE UYUMLULUK Tüm Wed'ze kayak maskeleri, Wedze kayak kasklarıyla tam uyumludur.
KAYIŞ Poliamit elastik, 40mm kalınlığında polyester ve kauçuk, kaymayı önleyen bant
MİKROFİBER KILIF Kullanım öncesinde ve sonrasında, maskeyi ve özellikle camı Wed'ze mikrofiber kılıf yardımıyla çizilmelere karşı koruyun. Bu kılıf, aynı zamanda, herhangi bir çiziğe yol açmadan maske camlarınızı temizlemenizi sağlayan bir malzemeden üretilmiştir.
ÇOK KATMANLI İŞLEMDEN GEÇEN RENKLİ CAM Kayak maskesinin dış yüzeyindeki renkli kaplama (renkli flaş olarak adlandırılır) göze gelen ışığın iletim %sini azaltır, bu da aydınlık ortamlarda daha az parlama ve daha fazla görsel netlik demektir.
EN 174 STANDARDI: EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak gözlüklerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır.
BUĞU OLUŞUMUNUN ÖNLENMESİ Nem, buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
Bakım önerileri Dry after each usage. Gözlüklerinizi mikrofiber bez veya sprey temizleyici gibi uygun ürünlerle temizleyin (ORAO aksesuar ürünleri). Gözlüğünüzde kir veya leke varsa asla kuru halde temizlemeye çalışmayın, önce suyla temizleyin.
Saklama önerisi Kullandıktan sonra, gözlüğünüzü Wed'ze kılıfı içinde saklayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, gerçek kullanım koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
144.99TL
144.99TL
2
72.50TL
144.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
144.99TL
144.99TL
2
72.50TL
144.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
144.99TL
144.99TL
2
72.50TL
144.99TL
Diğer kartlar
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
144.99TL
144.99TL