100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Güzel havalarda kullanım için, Bombeli çift cam.

BONES 300 KAYAK GÖZLÜĞÜ

GÜZEL HAVALARDA KAYAK veya SNOWBOARD yapan ve BUĞU ÖNLEYİCİ, BOMBELİ ÇİFT CAMLI kayak gözlüğü arayanlar için tasarlanmıştır. Bu kayak maskesi, güzel havalarda, kayak pistinde en uygun görüş açısına sahip olmanızı sağlar. Buğu önleyici bombeli çift cam sistemine sahiptir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8344633
TEKNİK BİLGİLER
UV KORUMASI

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak gözlüklerimiz EN 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 korumalıdır.

ÇİFT CAM

Çift camlı gözlük tasarımı, buğu oluşumunu önler. 2 cam arasına hapsedilen hava, termal yalıtkan işlevi görür. Termal şok etkisinin düşük olması, gözlüğün iç camı üzerinde buğu oluşumunu yavaşlatır. İç cam, ayrıca buğu önleyici işleme tabi tutulmuştur.

BOMBELİ CAM

Kalıplanarak üretilmiş Bombeli cam, mükemmel görüntü kalitesi sunar. Kalıplama işlemi, camda herhangi bir deformasyon oluşumunu engeller. Yuvarlak biçimi, göz yapısına mükemmel uyum sağlar. Baktığımız yerden bağımsız olarak göz cama oranla dikey konumdadır, dolayısıyla görüntü asla bozulmaz ve kusursuz görünür.

KAYIŞ

40 mm elastik poliyamid, polyester ve kauçuk

MİKROFİBER KILIF

Kullanım öncesinde ve sonrasında, gözlüğü ve özellikle camı Wed'ze mikrofiber kılıf yardımıyla çizilmelere karşı koruyun. Bu kılıf, aynı zamanda, herhangi bir çiziğe yol açmadan gözlük camlarınızı temizlemenizi sağlayan bir malzemeden üretilmiştir.

EN 174 STANDARDI:

EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak gözlüklerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve modelistler, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM