DOMYOS

Dans derslerinizden önce bileklerinizi ısıtın.

Bale Kıyafetleri ve Aksesuarları Fitness, Jimnastik ve Dans - BALE TOZLUĞU  DOMYOS - Jimnastik ve Dans
  • Bale Kıyafetleri ve Aksesuarları Fitness, Jimnastik ve Dans - BALE TOZLUĞU  DOMYOS - Jimnastik ve Dans
Bale Kıyafetleri ve Aksesuarları

BALE TOZLUĞU - ÇOCUK - SİYAH DOMYOS

DOMYOS
Bale antrenmanı sırasında, ısınma hareketleri yaparken kullanmanız için tasarlandı. Ayak bileklerini ısıtmak için önerilen bale tozlukları, mükemmel bir rahatlık ve termal koruma sağlar. Tüm bale seviyelerine uygundur.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8185157
TEKNİK BİLGİLER
Neden Domyos bale tozluklarını seçmeliyim? Bale tozluklarını, kaslarınızı sıcak tutmak için antrenman öncesinde ve sonrasında kullanmanızı öneririz. Bale seviyeniz ne olursa olsun, ısınma antrenmanı, baleden ayrı tutulamayacak bir aşamadır. Bacağınızdan kolayca geçirebilmeniz için üst ve alt tarafı açık, düz ve renkli bale tozluklarından size geniş bir yelpaze sunuyoruz.
Bale kıyafetleri nasıl seçilir? Bale kıyafetleri, genellikle bale eğitmeni tarafından önerilir, hatta giyilmesi zorunlu tutulur. Genellikle iç çamaşırı olmadan giyilir. Bale mayosu, bale çorabı ya da bale taytıyla takım olarak giyildiğinde, her harekette mükemmel kolaylık sağlar. Balerinler için en uygun kıyafetler: bale mayosu, külotlu çorap, bale ayakkabıları ve antrenman öncesi ve sonrasında vücudu sıcak tutacak çapraz hırka giyilmesi önerilir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM