MARES
  • ŞNORKELLE DALIŞ AYARLANABİLİR PALETLER - AVANTI SUPERCHANNEL OH PALET MARES
Referans numarası : 8733108
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
ŞNORKELLE DALIŞ AYARLANABİLİR PALETLER

Palet - Avanti Superchannel OH MARES

MARES
Beden Değerlendirmesi
Beden Değerlendirmesi
Bu beden için değerlendirme yok
Decathlon
Avanti Superchannel OH, tek ayak çırpışta mükemmel güç ve verimliliği bir arada isteyen dalgıçlar için tasarlandı. Bacaklarınızı daha az yorar!

Ürün Faydaları

Kullanım kolaylığı ANATOMİK AÇIK TOPUKLU İÇ AYAKKABI
Giyme / çıkarma kolaylığı DAHA FAZLA İTİŞ GÜCÜ İÇİN 3 KANALLI TASARIM
Açma / kapama kolaylığı SAĞLAM VE DAYANIKLI YAPI

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

BİLGİLER

BİLEŞEN: Termoplastik kauçuk-Tecralene®
PALA UZUNLUĞU: 37cm / 14.6in (R boy)
PALA İTİŞ ALANI: 730cm² / 113.1in² (R boy)
TEK PALETİN AĞIRLIĞI: 0.9kg / 2lb (R boy)

KULLANIM TALİMATLARI

Paletler, hem yüzeyde hem de su altında hareket etmeyi kolaylaştırır. Paletlerinizi, yalnızca sudayken veya tekneden suya girmeden hemen önce takın. Daha rahat şekilde giymek için ayaklarınızı ve paletlerinizi ıslatın. Kapalı yapıda kullanacaksanız, iç ayakkabının topuğunu çevirin ve ayağınızı yerleştirdikten sonra orijinal konumuna döndürün. Topuğu açık şekilde kullanacaksanız, paletleri takın ve ardından gerginliği ayarlayarak kayışı topuğun arkasına yerleştirin. Çok sıkıysa kayışı gevşetin.

UYARILAR

Yaralanmaları önlemek için, suda değilken paletlerinizi takmayın. Paletlerinizi takarak yürümeyin. Suyun içindeyseniz, takılıp düşmekten kaçınmak için geriye doğru yürüyün.

BAKIM

Pala, kauçuk parçalar ve / veya tokalar üzerindeki yüzeysel aşınmalar, normal kullanım ve yıpranmadan kaynaklanmaktadır ve ürünün işleyişini etkilemeyecektir. Karbon veya diğer kompozit malzemelerden yapılmış ürünler üzerindeki herhangi bir işaret ve / veya küçük kusur, malzemenin kendisine özgü bir özellik olarak düşünülmelidir. Her kullanımdan sonra duru suyla iyice yıkayın ve güneş almayan bir yerde kurumaya bırakın.

BAKIM VE ONARIM

Paletleri temizlemek için asla diş macunu, yüzey aktif maddeleri, çözücüleri, sabunları (nötr olsa bile), deterjanları, alkol veya hidrokarbonları kullanmayın çünkü bunlar ürünün parçalarının kırılmasına neden olabilir. Yağlardan, greslerden, güneş kremlerinden ve losyonlardan uzak tutun. Doğrudan güneş ışığına veya ısı kaynaklarına uzun süre maruz bırakmayın. Ürünün bozulmasını önlemek için serin ve kuru bir yerde saklayın. Yalnızca uygun Mares yedek parçalarıyla birlikte kullanın.

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM