100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
ARTENGO

Hafif, dayanıklı ve darbe emici!

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/dd942fc0c2b5455e87205b50665e05dd.zip/index.html
Referans numarası : 8325342

ARTENGO TS830 L Ayakkabı

Her türlü zeminde düzenli olarak tenis oynayanlar için tasarlanmıştır. Bu ayakkabı, güçlendirilmiş gövde kısmı ve topuk desteği ile rahatlık sağlar. Darbe emici "EVA" orta taban.

Renk : Soluk gri

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Rahatlık

Bu son derece hafif, sadece 242g (39 numarada) olan ayakkabıları deneyin. Fazlasıyla esnek taban, ayağınızın hareketlerine uyum sağlar.

Darbe emicilik

Bu ayakkabı, EVA köpük enjekteli ara tabanı sayesinde her türlü zeminde mükemmel darbe emicilik sağlar. EVA enjekte, ayakkabılarınıza daha fazla darbe emicilik ve aşınmaya karşı dayanıklılık sağlayan bir köpüktür.

Aşınmaya karşı dayanıklılık

Kalın kauçuk tabanı sayesinde bu ayakkabı, yıpranabilecek bölgeler üzerinde maksimum dayanıklılık sağlar. Sonuç olarak EVA enjekteli köpük, ayakkabınızın dayanıklılığını artırır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Laboratuvarda yapılan testler sonucunda aşağıdakiler onaylandı:Bağcıkların ve deliklerinin sağlamlığı, kullanılan tutkalın sağlamlığı, zehirli madde kullanılmadığı, güneş ışınlarına karşı dayanıklılığı, ayakkabının gövdesinin ve tabanının aşınmaya karşı dayanıklılığı. Yapılan testlerle kalitesi kanıtlanmıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM