QUECHUA

Kauçuk tabanı, botun uzun ömürlü olmasını sağlar.

Erkek Doğa Yürüyüşü Botları - ARPENAZ 50 MID BOT QUECHUA
Erkek Doğa Yürüyüşü Botları

ARPENAZ 50 MID OUTDOOR BOT - ERKEK QUECHUA

QUECHUA
Kuru havada, düz arazi ve kolay zeminde yapılan, yarım günlük doğa yürüyüşleri için tasarlandı. Hobi amaçlı kullanıma uygundur. Kauçuk tabanı, botun kullanım ömrünü uzatır ve iyi bir yer tutuşu sağlar. Orta boylu gövdesi sayesinde, dağlık arazide güvenle doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8337844
TEKNİK BİLGİLER
Arazi testleri Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürün test sorumlusu ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Laboratuvar testleri Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: Bağcık ve deliklerin dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.
Hangi numara seçilmeli? Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınızın kısa olsun ve inişe geçmeden önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önleyecek kadar sıkı olduğundan emin olun.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER