Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA

Ayakkabının ömrünü uzatan kauçuk taban.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/0b787916-81d7-4b6d-ad58-d18ce767e45c.zip/index.html
Referans numarası : 8319096

ARPENAZ 50 MID AYAKKABI

4.3/5
Kuru havalarda, engebesiz zeminlerde, yarım günlük doğa yürüyüşü yapanlar için tasarlandı. Hobi amaçlı kullanıma uygundur. 24-32 numaralar cırt cırtlı, 33-38 numaralar bağcıklıdır. Orta boy gövdesi ve dayanıklılık ile kaymazlık sağlayan kauçuk tabanı ile çocuklarınızın doğa yürüyüşlerinde rahat etmesini sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Ürün detaylarını keşfedin

TEKNİK BİLGİLER

Satın Alırken

Çocuğunuzun iki botu da ayakta durarak ve uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla denemesini sağlayınız. Gerekli görürseniz, çeşitli model ve numaraları deneyebilirsiniz. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması. Ayağınızı sıkmadığından emin olun. Çocuğunuzun mağazada yürümesini sağlayın. Ayaklarının alışması için botlarını doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanmalarını sağlayın.

Hangi numarayı seçmeliyim?

Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.

Arazi testleri

Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz benzer koşullar altında test edilmektedir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle Quechua ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Üstü
45.00% Polyester, 55.00% Poliüretan
Dış taban
100.00% Kauçuk
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Bakım önerileri Sabunlu su ve yumuşak bir fırça kullanarak temizleyin. Makinede yıkamayın. Açık havada kurumaya bırakın. Kurutma makinesinde kurutmayın. Her tür ısı kaynağından uzakta kurutun.
Saklama önerisi Işık ve nemden uzak, hava alan bir yerde saklayın.
Uyarılar Su geçirdiği için yağmurlu havalarda eşyalarınızı koruyun.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Garanti 2 Yıl

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM