Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA

Zemin brandalı tavanı yüksek oturma alanı.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/b29dc18d9da847e1b951438a35b1e0ee.zip/index.html
Referans numarası : 8294502

ARPENAZ 4.1 AİLE KAMP ÇADIRI

4 kişilik ve yalnız 1 odalı aile kamp çadırı arayanlar için tasarlandı. 1 odası ve zemin brandalı tavanı yüksek bir oturma alanı bulunan 4 kişilik bu çadırın kurulumu kolaydır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Oturma alanı

1,90 m yükseklik için 5,9 m² oturma alanı. Giriş seviyesinde zemin brandası PVC dolgulu pencere

Kurulum / toplama

3 direği kumaşın içinden geçirin ve gerdirerek dış tentenin altındaki pimlere takın.

Güneş koruması

Tentenin dış kumaşı UV ışınlarına karşı UPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları; yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir:

Havalandırma

Oturma alanı üzerindeki çift katlı dış tente havalandırmayı sağlar ve rutubeti engeller. Ön ve arka havalandırma.

Rüzgara karşı dayanıklılık

Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Etrafındaki direkler doğru şekilde açılarak düzgün monte edilen bir çadır 50 km/sa hızla esen (şiddetinde) rüzgara karşı yerinde kalır.

Su geçirmezlik

Quechua çadırlarının tümünde olduğu gibi bu çadırın TAMAMI laboratuvarda 200 L/sa/m² (saatte 200mm yağış!) duş testine ve saha testlerimize tabi tutulmuştur. -- 2000 mm kalınlığında poliüretan kaplama polyester dış tente -- Isıl işlem ile yapıştırılmış su geçirmez dikişler -- 140 g/m², 5000mm dayanıklılığa sahip polietilen zemin matı.

Direkler, kazıklar

Direkler: Tüm fiberglas direklerimiz kırılmaya karşı maksimum dayanıklılığı garanti eden iki aşamalı kontrol testlerinden geçirilir. Kazıklar: Bükülmeye karşı maksimum dayanıklılık (6 mm çapında çelik).

Boyutlar, ağırlık ve katlı boyutlar

210 cm X 240 cm boyutlarında oda.
Yüksekliği 190 cm olan 5,9 m² oturma alanı. Taşıma çantası: 60 cm X 24 cm X 24 cm
Ağırlık: 9.8 kg

Garanti

Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

Daha Fazlası Daha Azı
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi QUECHUA çadırların su geçirmezliği, çadırın tamamı 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak test edilir ve onaylanır. Su sütunu testi (= mm schmerbers), yalnızca kumaşın su geçirmezliğini ölçmeyi sağlar. Uyguladığımız test ise dikiş, kapak, fermuar vb. tüm materyalin su geçirmezliğini garanti eder. Rüzgara karşı dayanıklılık: Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Gerçek kullanım koşullarında test.
Garanti Tüm çadırlarımız garanti kapsamındadır.
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM