QUECHUA Fins de serie

Çift taraflı kullanımı ile çocukların favorisi!

Çocuk Doğa Yürüyüş Kıyafetleri Doğa Yürüyüşü - Arpenaz 400 Çift Taraflı Doğa Yürüyüşü Kız Çocuk Montu - mavi/gri QUECHUA - Outdoor Kıyafeti ve Giyimi
Çocuk Doğa Yürüyüş Kıyafetleri

Arpenaz 400 Warm Çift Taraflı Doğa Yürüyüşü Montu - kız çocuk, mavi/gri QUECHUA

QUECHUA
Doğa yürüyüşü ve diğer dış mekan aktiviteleri sırasında, çocuğunuzu soğuğa karşı korumak amacıyla tasarlandı. Çift taraflı kullanımı ile çocukların favorisi! (Elyaf dolgu sıcaklığı ve %100 su geçirmezlik)

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

79.99TL -25  %

59.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 27/04/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 28/01/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 28/01/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 03/11/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8344489
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik 2 mbar'a kadar su basıncına dayanıklı bileşenler, su geçirmez ana dikişler.
Isı yalıtımı 100g/m² elyaf dolgusu sayesinde maksimum rahatlık ve sıcaklık sağlar.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Su geçirmez ve sıcak tutan çocuk montu
Rüzgar geçirmez Kumaş dış kaplaması sayesinde rüzgar kesen yapıya sahiptir
Sağlamlık 2 yıl garanti.
Hafiflik 10 yaş bedende 450 g.
TEKNİK BİLGİLER
Elyaf dolgu: Polyester liflerden oluşan sentetik bileşen. Kullanılan liflerin boyuna göre hapsedilen havanın hacmi değişiklik gösterebilir. Aynı miktarda lif karışımı için, dolgu kalınlaştıkça hapsedilen havanın hacmi, dolayısıyla ürünün sıcak tutma oranı artar.
Montun su geçirmezlik özelliği ne anlama gelir? Kumaşın, su girişine karşı gösterdiği direnç seviyesidir. Bu direnç seviyesi, uygulanan su basıncı testi ile ölçülür. Ortalama yağmur suyu basıncının 1000 mm - 2000 mm arasında değiştiğini göz önünde bulundurduğumuzda, bir kumaşın 2000 mm'den itibaren su geçirmez olduğunu düşünebiliriz. Ürünlerimiz, 2000 mm'den 10.000 mm'ye kadar su basıncına dayanıklıdır. En zorlu hava koşullarına dahi uygun, çok yüksek bir su geçirmezlik seviyesine sahiptir.
Su geçirmez dikiş veya bantlar ne anlama gelir? Bu dikişler, ısıl işlem uygulanarak yapıştırılmış su geçirmez bantlar sayesinde suya dayanıklıdır. Dikişlerin arkasına yerleştirilen bu bantlar, suyun sızarak (ipliklerin suyu emmesi ve/veya dikiş delikleri nedeniyle) giysinin içine girmesini engellediğinden su geçirmezlik özelliği açısından vazgeçilmezdir.
Çift taraflı mont: İki farklı tarz sunan çift taraflı mont sayesinde değişim çocuk oyuncağı haline gelir.
Yıkama talimatı: 1/ Makinede 30°- 40°C'de yıkanır: Cırt cırt bantlı kısımları kapatın ve hafif bir deterjan kullanın. Montlar tersten yıkanır. 2) Yıkamadan önce kayış ve lastikleri gevşetin. 2) Ürünü katlamadan makineye yerleştirin, fazla katlamayın. 3/ Beyazlarla renklileri bir arada yıkamayın. 4/ Çamaşır suyu kullanmayın. 5/ Bol suyla durulama ve düşük devirde sıkma yaptırın. 6/ İpe asarak kurutun, makinede kurutmayın.
Pratik detaylar: Entegre fermuar ve kapüşon, 2 adet el cebi.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Ana kumaş: %100 polyester. Ana astar: %100 polyester. Dolgu: %90 geri dönüştürülmüş polyester, %10 polyester
Mont-Blanc bölgesinde yaşayan genç test ekiplerimiz tarafından sahada denenip onaylandı.
Ürün testi Tasarım ekibimiz Fransa, Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur çünkü, söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Uyarılar Yalnızca bir tarafı su geçirmeyen mont.
Saklama önerisi Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden sakının. Ürünü kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce tamamen kuruduğundan emin olun.
Bakım önerileri 1/ Makinede 30°- 40°'de yıkanır: Yıkamadan önce montu ters yüz edin ve cırt cırt bantlı kısımları kapatın, hafif bir deterjan kullanın. Bağcıklı ve elastik kısımları gevşetin. 2/ Yıpranmaya neden olabileceğinden ürünü makinenin içine yerleştirirken fazla katlamayın. 3/ Beyazlarla renklileri bir arada yıkamayın. 4/ Çamaşır suyu kullanmayın. 5/ Bol suyla durulama ve düşük devirde sıkma yaptırın. 6/ İpe asarak kurutun, makinede kurutmayın. 7) Ütülemeyin. 8) Kuru temizlemeye vermeyin.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL
2
30.00TL
59.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL
2
30.00TL
59.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
59.99TL
59.99TL
2
30.00TL
59.99TL