Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA

Çok güvenilir ve kolay Push Pin ayar sistemi

Referans numarası : 8383417

ARPENAZ 200 BATON

Engebeli ve düz zeminlerde hobi amaçlı doğa yürüyüşü yapanlar için tasarlandı yol, patika, ormanlık arazi Kolay ve basit ayarlama sistemi: Push pin veya basmalı düğme.

Renk : Koyu petrol mavisi / Lime yeşili / Karbon gri

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Batonlarımı nasıl ayarlayacağım?

Baton, vücuda paralel olan kolun ön kısmı dik açı oluşturacak şekilde tutulmalıdır. Ayarlamak için: Ortadaki parçayı gevşetin, alt parça halkasının altından istenen baton boyunu belirleyin (cm olarak) ve sağlam bir şekilde ancak çok fazla bastırmadan tekrar sıkın. Alt parça için de aynı işlemi yapın. "STOP LINE" İŞARETİNİ ASLA GEÇMEYİN, aksi takdirde baton kullanım sırasında kırılabilir.

Kullanım önerileri:

Yürüyüşe çıkmadan önce: Batonlarınızın iyice sıkıştırıldığından emin olun. İniş sırasında ya da zorlayıcı dağ koşullarında batonunuzu daha uzun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Tırmanış sırasında bilek kayışından destek alın, inişte ise bilek kayışını çıkarmanız, düşmeniz durumunda batonun size engel olmasını önleyecektir.

Aksesuarlar

Yazın kullanılan rondelası ile (küçük çaplı) birlikte satılır. Daha büyük kış rondelaları ile uyumludur.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Mil
100.00% Alüminyum
El
100.00% Polipropilen
Bakım önerileri Her kullanımdan sonra kurutun.
Yıkama önerileri
Yok
Yok
Saklama önerisi Batonları kuru bir yerde, kapatma sistemlerini bağlamadan saklayın.
Uyarılar Fırtınalı havalarda batonlarınızı sırt çantanıza asmayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Tüm batonlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşılabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Ürün testi Kullanıcının, üzerine sert bir şekilde baskı uygulaması durumunda etkinliğini ve dayanıklılığını garanti etmek için açık baton üzerinde esneme ve kompresyon testleri uygulanır. Ayrıca, sıkıştırma sistemlerinin sağlamlığını ve etkinliğini onaylamak için gevşetme, sıkma ve direnç testleri ile kullanım sırasında yaşanabilecek sıkışma durumuna karşı uç ve sap kısmı üzerinde gevşetme testleri yapılır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM