QUECHUA

Su geçirmez ve nefes alır.

Erkek Doğa Yürüyüşü Botları Doğa Yürüyüşü - ARPENAZ 100 WARM BOT  QUECHUA - Outdoor Ayakkabılar
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/3aab1390-908c-4f82-a82e-27c44a489433.zip/index.html
Erkek Doğa Yürüyüşü Botları

Arpenaz 100 Warm Su Geçirmez Outdoor Bot - erkek, gri QUECHUA

QUECHUA
Soğuk ve karlı havalarda doğa yürüyüşü yapanlar için tasarlanan outdoor ayakkabı. Kısa süreli yürüyüşler için uygundur. En uygun fiyata su geçirmeme ve nefes alma özelliklerini bulunduran botlar, ayaklarınızın kuru kalmasını sağlar. Ayakkabının ömrünü uzatan ve yer tutuşu sağlayan kauçuk taban.

Renk : KOYU GRİ

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

109.99TL -  %

109.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi:
.
Referans numarası : 8344342
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Isı yalıtımı Hareket halinde limit sıcaklık - 14°C
Su geçirmezlik Su geçirmeyen ve nefes alan membran kaplaması sayesinde ayaklarınız kuru kalır.
Kaymazlık 4 mm krampondan oluşan kauçuk tabanı sayesinde karlı zeminde yer tutuş sağlar.
Destek Bağlama sistemi sayesinde botunuzu ayağınıza göre ayarlayabilirsiniz.
Hafiflik 42 numarada sadece 480g.
TEKNİK BİLGİLER
Botların su geçirmezlik testleri. Laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulan botlar, mükemmel su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sunar. Öncelikle, basınçlı suya batırılan botların yüzeyinde baloncuk oluşup oluşmadığı test edilir. Ardından, botlar mekanik bir ayağa giydirilerek yarısına kadar suya girmiş şekilde yürüyüş simülasyonu uygulanır ve içlerinin tamamen kuru kaldığı doğrulanır.
3 su geçirmezlik seviyesi. Su geçirmezlik testleri sırasında 3 seviye test edilmektedir: 2000 bükülme (yaklaşık 4 kmlik yürüyüş), 4000 bükülme (yaklaşık 8 kmlik yürüyüş) ve 8000 bükülme (yaklaşık 16 kmlik yürüyüş). Bu testler aracılığıyla, botun kurur kurumaz, başlangıçtaki su geçirmezlik seviyesine kavuştuğu onaylanır.
Botun su geçirmezlik seviyesi. 300 sıcak tutan su geçirmez bot 4.000 bükülmeye kadar su geçirmezdir.
Arazi testleri Tüm botlarımız, hedef kitlelerden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından, kullanım sırasında karşılaşılabilecek durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Botlarımızın ısı yalıtımının ölçümü. Önceden, botlarımızın, ayaklarınızı kaç dereceye karşı koruyabileceğini görmek pek kolay değildi. Artık bu mümkün: Quechua botlarının ısı limiti belirlenmiştir. Bir grup müşteri tarafından arazide ve laboratuvarlarda yapılan testler aracılığıyla, ürettiğimiz botların hareket halinde veya dinlenirken soğuğa karşı sağladığı korumayı ve kullanım derecelerini ölçüyoruz. Kadın ve erkek fizyolojilerinin farklı dayanıklılık limitlerini göz önünde bulunduruyoruz.
Laboratuvar testleri Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirilme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Gövde: sentetik. Astar: sentetik kürk. Taban: kauçuk.
Bakım önerileri Açık havada kurutun. Her tür ısı kaynağından uzakta kurutun. Yumuşak bir fırça ile fırçalayın. Açık havada kurutun. Su geçirmezlik özelliğini uygun bir ürün yardımıyla koruyun.
Saklama önerisi Havadar, ışık ve nemden uzak bir yerde muhafaza edin.
Uyarılar Hedikli yürüyüş için uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm ayakkabılarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılarımız tarafından günlük kullanımına benzer koşullar altında kullanılarak test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün test sorumlusu bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM